چه جستجوگرها است ؟

[ad_1]

چه [SEO] و یا موتور جستجو بهینه سازی فرایند بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در موتورهای جستجو از طریق طبیعی و یا سازمان ملل متحد-پرداخت ارگانیک یا الگوریتمی جستجوی نتایج.

در واقع در شخص غیر روحانی s از نظر آن است که گرفتن وب سایت خود را به بالا از جستجو با استفاده از تکنیک های صحیح که مانند موتورهای جستجو را ببینید.

SEO Basics

مطالب

مهم ترین عامل بهینه سازی جستجو [SEO] و به بالای موتورهای جستجو محتوای با کیفیت.

محتوا همیشه باید اصلی نوشت و توسط خودتان انجام نمی شود وسوسه به کپی مطالب دیگر مردم از آنجا که وب سایت شما خواهد شد و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش شما برای این.

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن محتوای مناسب برای سایت شما ؟ خوب است که آسان است نوشتن در مورد چیزی که شما در مورد می دانیم و علاقه مند به انجام مشق شب خود را و پیدا کردن به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد تو رفتگی در دیوار شما.

کلمات کلیدی

اضافه کردن کلمات کلیدی به سایت شما صفحات و پست ها نیز بزرگ برای جستجوگرها.شما باید از کلمات کلیدی مرتبط در وب سایت خود به عنوان توضیحات و همچنین در هر صفحه و پست نوشتن خود را که در آن شما پیدا کردن کلمات کلیدی ؟ وجود دارد کلید واژه ابزار برای کمک به شما در گوگل خود را به یک ابزار کلیدی و همچنین دیگر محصولات است که می تواند کمک به شما در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت خود را.

گرفتن ایندکس شده توسط موتورهای جستجو

گرفتن وب سایت جدید خود را آسان است به انجام همه شما باید انجام دهید این است ارسال آن را به موتورهای جستجو برای ثبت نام, گوگل, یاهو و بینگ همه باید خود را در ارائه خدمات نیز وجود دارد ابزار وب مستر به شما کمک کند به نمایه استفاده از این ابزار آنها بسیار زیرک است.

لینک

گرفتن لینک با کیفیت نیز یک عامل عمده در رسیدن به بالای موتورهای جستجو زمانی که من می گویم با کیفیت می کند که لازم است ميانگين رتبه بندی بالا لینک چه این به آن معنا است مربوط به لینک ها برای تو رفتگی در دیوار خود را اگر شما در حال نوشتن در مورد جستجوگرها خوب است گرفتن لینک از وب سایت هایی که نوشتن در مورد پرتقال شما باید درخواست برای جستجوگرها لینک.

وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت مربوط به لینک به سایت شما در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونه به آنها را دریافت کنید

1. بپرسید برای آنها

2. سایت های اجتماعی فیس بوک

3. وبلاگ و فروم اظهار نظر

4. نوشتن مقالات

5. نوشتن یک وبلاگ

6. یک لنز Squidoo

7. آگهی های طبقه بندی شده

8. بازاریابی ایمیل

این لیست می تواند برای همیشه اما شما ایده کلی.

من خواهد بود در پوشش موضوعات بیشتر در طول چند هفته آینده و ماه در مورد SEO, لطفا احساس رایگان برای اظهار نظر در این پست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید