چه جستجوگرها است ؟ بهینه سازی موتور جستجو

[ad_1]

هر زمان که من ذکر SEO, مردم, همیشه, چه, جستجوگرها است ؟ SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو”. موتور جستجو بهینه سازی فرایند بهینه سازی صفحه فرود خود را و یا وب سایت برای گوگل,'s موتور جستجو. موتور جستجوی گوگل با استفاده از یک الگوریتم به دنبال یک زن و شوهر از چیزهای مختلف به منظور لیست یک سایت در نتایج جستجو زمانی که یک فرد نوع در یک مجموعه خاص از کلمات کلیدی. کلمات کلیدی چه کاربر اینترنت's نوع به Google's موتور جستجو زمانی که آنها به دنبال یک محصول یا خدمات است. برای مثال اگر یک کاربر بود به دنبال بهترین شرکت جستجوگرها در شهر فینیکس, آریزونا, آنها را در نوع “بهترین شرکت جستجوگرها در Phoenix, AZ” به موتور جستجو خواهد بود و با ارائه نتایج است که گوگل احساس خواهد برآوردن نیازهای جستجوگر. SEO است که به سادگی بهینه سازی یک فرد کسب و کار's سایت به بهترین نتیجه ممکن برای یک مجموعه خاص از کلمات کلیدی.

چگونه شرکت در جستجوگرها پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای یک کسب و کار خاص?

آنها برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با استفاده از Google's keyword planner. کلمات کلیدی برنامه ریز اجازه می دهد تا شما را به نوع در هر مجموعه ای از کلمات کلیدی و یا عبارات و برنامه ریز را به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار این کلمات کلیدی و یا عبارات تایپ شده به موتور جستجو هر ماه. شما می توانید نوع در هر یک تنوع از کلمات کلیدی و ریز را نیز مطرح کردن کلمات کلیدی و یا عبارات است که شبیه به یک's شما در حال تایپ کردن. این بهترین راه برای پیدا کردن چه نوع از زبان ویژه کاربران با استفاده از هنگامی که به دنبال نوع خاصی از محصول و یا خدمات است.

چه گوگل's الگوریتم دنبال ؟

چیز اصلی که گوگل به دنبال آن است که رتبه بندی وب سایت شما در حال عناوین چگالی کلمه کلیدی و لینک. کاشی از وب سایت شما نیاز به کلمات کلیدی خود را در آنها. اجازه دهید's می گویند بهینه سازی موتور جستجو شرکت می خواهد به رتبه برای عبارت “بهترین شرکت جستجوگرها” عنوان صفحه وب و یا پست است که در حال بهینه سازی باید شروع با این کلمات کلیدی. مانند مثال بالا “بهترین شرکت جستجوگرها در Phoenix, AZ”.

گام بعدی خواهد بود اجرای این کلمات کلیدی در محتوا یا متن صفحه وب و یا پست. چگالی کلمه کلیدی است که به معنی چگونه بسیاری از بار آن کلمه است که در داخل متن و معمولا نیاز به حدود 2 تا 4 درصد در سفارش برای گوگل به دیدن آن مربوط است. Don't اضافه کردن کلمات کلیدی بیش از حد چند بار یا بیش از حد بسیاری چون گوگل را ببینید شما به عنوان یا یک دزد یا نه مربوطه به اندازه کافی. لینک به سادگی لینک از سایت های دیگر که مربوط به کسب و کار شما. برای مثال اجازه دهید's می گویند ما می خواهیم به ایجاد یک پست وبلاگ در مورد SEO از آنجا که ما در حال تلاش برای ساخت یک لینک به یک وب سایت جستجوگرها. ما خواهد ساخت یک پست وبلاگ است که جستجوگرها کلمات کلیدی مرتبط در آن است و ما می خواهیم با قرار دادن لینک از سایت های که ما در حال تلاش برای ساخت لینک به درون متن است که پست وبلاگ.

گوگل خواهد شد و سپس به عنوان خوانده شده که پست وبلاگ و کشف که در این پست برای شما ایجاد شده است مربوط به وب سایت و هر دو آنها باید کلمات کلیدی مشابه در آنها است. در حال حاضر شما فقط می توانید لینک از هر وب سایت را به یک سایت با کیفیت بالا با حداقل روابط عمومی 2 و یا بهتر است که's سخت ترین قسمت است. نه هر سایت اجازه می دهد تا شما را به ساخت لینک به سایت های دیگر. تحقیق نحوه ساخت لینک اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد این موضوع.

SEO است که به سادگی یک راه اتصال جستجوگران به محصولات و یا خدمات آنها به دنبال. اگر شما می توانید خود را به عنوان کلمات کلیدی و لینک مربوط به یک کاربر's جستجوی شما رتبه بسیار در گوگل,'s موتور جستجو و مردم قادر خواهد بود به شما در پیدا کردن زمانی که آنها به دنبال یک محصول خاص و یا خدمات است که مربوط به کسب و کار شما .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید