چه به لحاظ فنی بهینه سازی سایت وردپرس خود را

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از مسائل است که نیاز به خطاب وقتی که می آید به لحاظ فنی بهینه سازی سایت وردپرس خود را برای جستجوگرها. که شامل بیشتر چیزهایی خاص است که باید هدفمند برای کمک به وب سایت خود را نسبت به رتبه خوب در موتور های جستجو. این مسائل را می توان کشف با استفاده از آنلاین حسابرس ابزار و یا خرید خود را ممیزی ابزار به شما در صرفه جویی زمان رفتن را از طریق هر صفحه را در وب سایت خود و به صورت دستی پیدا کردن این مسائل است. آن حیاتی برای حمل کردن خود را بر روی بهینه سازی سایت به طوری که گوگل می بیند سایت خود را به بهترین شیوه ممکن است.

صفحات گم شده, صفحه, عنوان

عنوان صفحه بسیار ساده و بسیار آسان به راه شامل کلمات کلیدی هدف خود را برای این صفحه است و بنابراین مهم شامل در تمام صفحات شما در حال هدف قرار دادن و بقیه از آنها برای اندازه گیری خوبی. برای تعیین عنوان صفحه در یک صفحه با استفاده از وردپرس برای اولین بار شما باید در صفحه ای که شما می خواهید برای تنظیم یک عنوان برای. در نوار ابزار وردپرس وجود دارد خواهد بود یک دکمه برای ویرایش صفحه’. هنگامی که شما در صفحه ویرایش بخش شما باید در پایین حرکت تا زمانی که شما نگاه کنید به پیش نمایش از صفحه عنوان/توضیحات متا (اگر شما در حال حاضر یک مجموعه آن را هنوز هم وجود دارد آن را به عنوان تنظیم پیش فرض). با کلیک بر روی پیش نمایش و آن را باز خواهد شد گزینه ای برای تنظیم یک صفحه به عنوان وارد صفحه مناسب عنوان در اینجا (فراموش نکنید که شامل کلمات کلیدی خود را) و مطمئن شوید که برای ذخیره تغییرات را قبل از خروج از صفحه ویرایش بخش است. عنوان صفحه در حالت ایده آل باید بین 10-70 شخصیت این است بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که از آن خواهد شد به درستی نمایش داده می شود در موتور جستجو و آن را نمی شود قطع.

صفحات با عنوان صفحه تکراری / Meta description

گوگل برای محتوای اصلی و ایده های تازه, هر چیزی که تکرار باعث می شود آن را مشکل تر برای گوگل به درک خود سایت اصلی عناوین برای هر صفحه یک روش آسان و موثر لطفا برای موتورهای جستجو. این دوباره خواهد بود ویرایش شده در همان راه به عنوان دو مورد قبلی با رفتن به ویرایش صفحه در وردپرس و تغییر تمام صفحه خود عنوان مناسب اگر هر یک از آنها در حال تکرار.

صفحات گم شده meta description

از دست رفته یک توضیحات متا ممکن است تاثیر خود را در جستجوگرها به طور مستقیم با این حال بسیار مهم است, به عنوان اولین مرحله از فروش است که اغلب خود را به عنوان صفحه و توضیحات متا در گوگل جستجو آن است که خود را در اولین فرصت به فروش محصول یا خدمات شما را به مشتری خود را با یک روح و موثر توضیحات. اگر توضیحات متا مشخص نشده است و سپس موتورهای جستجو نمایش داده خواهد شد برخی از کپی از صفحه به جای. این خواهد بود که بعید به توضیحات خوب صفحه شما خواهد شد و بد برای جذب مشتریان بالقوه به وب سایت خود را. شما باید سعی کنید به نگه داشتن خود را توصیف متا بین 150-160 شخصیت های به حداکثر رساندن شانس خود را از دستیابی به یک بهتر است تعداد کلیک از مشتریان بالقوه است. متا توضیحات را می توان اضافه شده به صفحه خود را با استفاده از وردپرس در همان بخش است که خود را به عنوان صفحه اضافه شده است.

صفحات گم شده تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

گوگل آنالیز باید در هر صفحه اگر کاربر می خواهد قادر به مشاهده آنچه اتفاق می افتد در وب سایت خود چیزهایی مانند ارجاع و ترافیک. Google analytics همچنین می توانید اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی دیگر ابزار ردیابی و انجام تمام کار را برای شما. شما باید یک حساب Google Analytics تنظیم و تجزیه و تحلیل قرار داده بر روی وب سایت این کد در هر صفحه را در سایت خود.

صفحات با یک کم تعداد کلمه

آن است که توصیه می شود به حداقل 250 کلمه در یک صفحه خود را به منظور بهبود ویژگی های بهینه سازی برای سایت شما, اما استثنا می توان به صورت غیر کلیدی صفحات مانند صفحه تماس. دلیل این است که اگر یک صفحه کم تعداد کلمه و سپس آن را می دهد موتور جستجوی محتوای کمتر به نگاه این به معنی آن است که سخت تر برای موتور جستجو به درک صفحه و به قاضی که آیا آن را خوب کیفیت صفحه و یا نه. بنابراین خود را برای بهبود سایت و سئو آن را به شدت توصیه می شود که کلید خود را صفحات شامل بیش از 250 کلمه و فراموش نکنید که شما همه کلمات کلیدی مهم. در سایت وردپرس خود را شما می توانید با کلیک روی ویرایش صفحه در نوار ابزار و بیش از احتمال افزایش تعداد کلمه به سادگی با اضافه کردن به محتوای صفحه ای که آسان است برای دیدن و ویرایش کنید.

صفحات با محتوای تکراری مسائل

یک بار دیگر در راه همان است که تکراری صفحه عنوان یا توضیحات متا مضر است به جستجوگرها صفحاتی که محتوای در نظر گرفته است که به عنوان تکراری می تواند حتی بدتر است. محتوای تکراری بد است سایت خود را به موتورهای جستجو ممکن است نشان می دهد هر دو صفحات آنجا که آنها مجبور به انتخاب کنید که کدام نسخه است به احتمال زیاد به اصلی و یا مرتبط ترین نسخه. اگر شما صفحات با محتوای تکراری شما در حال jeopardising شانس خود را از گرفتن نظر رتبه بندی بالا. وجود دارد یک راه برای تغییر محتوای تکراری به طور خاص برای یک سایت وردپرس دیگر از تغییر محتوا و اطمینان حاصل کرد که هیچ محتوا همان است که در سراسر سایت شما.

لینک های از دست رفته لنگر یا متن ALT.

اگر یک لینک از دست رفته متن ALT و سپس آن را می سازد آن را سخت تر برای یک موتور جستجو به درک زمینه سایت خود و در نتیجه بیشتر دشوار است به کشف کردن که آیا سایت خود را شایسته رتبه خوب یا نه. مهم است که برای اضافه کردن خصوصیت ALT برای لینک های خود را به اطمینان حاصل شود که موتور جستجو در حال رفتن به مبارزه به سایت خود را بخوانید و آن را به یک رتبه خوب. این را می توان به سادگی با قرار دادن متن که مربوط به لینک به عنوان متن لنگر خود را برچسب هنگام لینک دادن به یک صفحه.

تصاویر از دست رفته متن ALT / متن عنوان

با استفاده از ALT و عنوان متنی است که یک راه آسان برای موتورهای جستجو بیشتر درک آنچه اتفاق می افتد را در سایت خود را به عنوان شما می توانید شامل کلمات کلیدی مربوطه در آنها جستجو موتور درک درستی از آنچه در تصویر است و چگونه آن را مربوط به این صفحه است. با استفاده از کلمات کلیدی خود را در متن ALT و عنوان متن خود را بهبود بخشد احتمال رتبه بندی بالاتر برای عبارت جستجوی خود را به عنوان گوگل را درک خواهد کرد که خود را در صفحه مربوط به این کلید واژه ها فراهم می کند که بقیه از صفحه است که به خوبی بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی خود را. سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام تصاویر خود را در سراسر سایت فراموش کرده اند ALT متن و عنوان متن. این را می توان اضافه شده در وردپرس در بخش رسانه که در آن شما را پیدا خواهد کرد تمام تصاویر را در سایت خود را به سادگی بر روی تصویر کلیک کنید و در سمت راست خواهد بود یک بخش برای اضافه کردن ALT متن و عنوان متن.

شکسته تصاویر

شکسته تصاویر نه تنها آسیب های خود را در جستجوگرها بلکه خود تجربه کاربر. اگر یک کاربر می توانید ببینید که وجود دارد باید یک تصویر را در صفحه خود اما تصویر شکسته است و سپس آنها را منصرف از آنچه که اتفاق می افتد بر روی صفحه عنوان این تصویر شکسته خواهد شد و تاثیر منفی تجربه خود را در سایت. آن را نیز ممکن است تاثیر منفی خود را در جستجوگرها به عنوان موتورهای جستجو می توانید ببینید که وجود دارد این است که یک تصویر بر روی صفحه است. اما شما باید مطمئن شوید که شما انجام هر گونه شکسته تصاویر از همه مهمتر برای شما کاربران از موتورهای جستجو. اگر شما یک تصویر شکسته در وب سایت وردپرس خود را, شما باید مطمئن شوید که برای رفع این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است چرا که دلایل متعددی وجود دارد که یک تصویر شکسته شود می تواند وجود دارد هیچ راه مطمئن برای حل این مشکل است. شما می توانید جزئیات در مورد دلایل شایع و برای رفع شکسته تصاویر اینجا.

صفحه خطا / لینک های شکسته

صفحه خطا باعث خواهد شد یک مشکل زمانی که موتور جستجو می توانید یک صفحه را در سایت خود که مرتبط بودن یا ایندکس شده است. این را می توان با توجه به این سرور بودن بیش از حد آهسته به پاسخ و یا اینکه این صفحه ممکن است حذف شده و یا به این آدرس تغییر بدون انجام یک تغییر مسیر 301. این اشتباهات را متوقف خواهد کرد یک کاربر از دسترسی به سایت شما و باید اصلاح شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان آنها به شدت آسیب خود را در جستجوگرها و تجربه کاربر. وجود دارد هیچ راهی برای اصلاح یک لینک در یک سایت وردپرس که می توان آن را با توجه به دلایل مختلف شما می توانید پیدا کردن برخی از دلایل و روش های رفع در اینجا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید