چهار بحرانی طراحی وب سایت قوانین

[ad_1]

در هنگام ایجاد یک وب سایت جدید و یا طراحی مجدد یک سایت موجود وجود دارد چهار بحرانی قوانین است که طراح باید به دنبال ایجاد سایت موثر و کاربردی – و موفق است.

1. آسان به عنوان خوانده شده

هنگامی که ساخت یک وب سایت اولین چیزی که شما نیاز به مطمئن شوید که وب سایت خود را آسان به خواندن. هنگامی که شما در نوشتن مطالب به یاد داشته باشید که اکثر بازدید کنندگان وب سایت don't خواندن هر کلمه از یک صفحه در واقع آنها تنها اسکن صفحات برای پیدا کردن آنچه آنها می خواهند.

شکستن تا مطالب خود را

شکستن صفحات خود را و استفاده از عناوین عمده بین ایده تا مردم اسکن سایت شما می توانید پیدا کردن آنچه آنها می خواهند به سرعت. استفاده از معنی دار عناوین بین هر پاراگراف یا عمده ایده – این کمک می کند تا با جستجوگرها. هدر باید با ایجاد H1 طریق H4 برچسب ها برای جستجوگرها. همیشه استفاده از خوب نوشتن ساختار. علاوه بر این جلوگیری از پاراگراف های بلند که در اجرا. شما باید شکستن هر پاراگراف های بلند.

رنگ و فونت

برای کمک به خوانایی با استفاده از کنتراست بالا رنگ بین فونت و پس زمینه. متن سیاه و سفید در برابر پس زمینه سفید ممکن است به نظر می رسد آشکار, اما آن را بسیار قابل خواندن است. به یک وب سایت آسان بر روی چشم سعی کردن پس زمینه سفید و خاکستری تیره (تقریبا سیاه) رنگ متن.

چیزهایی که برای جلوگیری از با رنگ محتوا:

 • جلوگیری از پر جنب و جوش رنگ پس زمینه مثل بنفش یا زرد. چنین عقب رنگ متن را دشوار است به خواندن.
 • اجتناب از استفاده از یک تصویر در پشت متن خود را.
 • اجتناب از استفاده از روشن رنگ متن در پس زمینه روشن.

فونت ماده یک بیانیه ساده را پوشش می دهد font موضوع:

 • ساده فونت بهترین هستند; بیشتر فانتزی فونت سخت تر از آن است که به عنوان خوانده شده.

از آنجا که بسیاری از مرورگرهای فقط باید فونت استاندارد مجموعه, استفاده از فونت های استاندارد. در واقع وجود دارد هیچ “استاندارد” اما وجود دارد برخی از فونت های نصب شده است که در اکثر مرورگرها. این شامل Arial, Verdana, Tahoma و Times New Roman. خوانندگان خود را ببینید چیزی متفاوت از شما دیدن اگر شما با استفاده از فونت های دیگر.

استاندارد سازگار با مرورگر برای توسعه

هنگامی که در حال توسعه و تست سایت خود را با استفاده از استانداردهای سازگار با مرورگر مانند فایرفاکس. اگر شما توسعه سایت خود را به استانداردهای سازگار با آن کار می کنند در اکثر مرورگرها از جمله MS Internet Explorer (IE). آن است که توصیه می شود که شما آزمون خود را در سایت با استفاده از جدیدترین و آخرین نسخه های مرورگر IE (IE6 و IE7). به اجرای چند نسخه از IE بر روی همان دستگاه TredoSoft.com تا به رایگان نصب خواهد شد که نصب چندین نسخه از IE. آن را با این نسخهها کار بزرگ!

2. ساده ناوبری

منوها و لینک ها را تشکیل می دهند ناوبری که بازدید کننده با استفاده از یک صفحه به صفحه در یک سایت. همیشه برنامه ریزی یک سایت در اطراف چگونه مردم را از یک صفحه به صفحه. یک بازدید کننده به سایت شما باید قادر به رسیدن به آنچه آنها می خواهند در عرض سه کلیک ماوس خود را.

متعدد ناوبری نقاط باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن چیزهایی. تکرار منوی بالا و در پایین. همچنین ایجاد یک چپ یا راست منو.

با استفاده از لینک های داخل متن خود را به مناطق دیگر را در سایت خود. شما می توانید ایجاد لینک کلیک کنید به طوری که آنها خوب برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO). وجود دارد به طور کلی دو راه برای ایجاد لینک در متن شما:

 1. اشتباه است: “برای موتور جستجو بهینه سازی تکنیک های اینجا را کلیک کنید .”
 2. راه درست: “تکنیک های خوب برای بهینه سازی موتور جستجو مهم است به استفاده از.”

با استفاده از متن لینک (anchor text) که توصیف آنچه در این لینک در مورد بهترین راه است. موتور جستجو خزنده وب (برنامه هایی که به طور خودکار فهرست مطالب وب سایت) سایت خود را ببینید, آنها “بخوانید” لینک کلیک کنید. عنکبوت می تواند شاخص توصیفی لینک به یک موضوع یا کلمه کلیدی دسته. عنکبوت که چیزی برای کار با زمانی که خواندن یک “اینجا کلیک کنید” تا زمانی که آن می رسد صفحه مرتبط. این پیوند متقابل – استفاده از آن به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آن را حس می کند به انجام این کار در هنگام نوشتن مطالب خود را.

3. سازگار طراحی

در اکثر یک یا دو پوسته باید مورد استفاده در طراحی سایت خود را. به عنوان یک خواننده مرور سایت خود آنها باید قادر به دریافت استفاده می شود به دنبال در همان محل برای ناوبری خود را برای خود را زیر ناوبری و برای مطالب خود را. که's همه وجود دارد این است که می گویند در مورد آن.

4. پایین صفحه وزن بهتر است

صفحه وزن کل اندازه یک صفحه در سایت خود را در بایت – کد متن و تصاویر است. سایت خود را's صفحه وزن باعث می شود یک تفاوت بزرگ به بینندگان خود را. فندک صفحه وزن بهتر است برای خوانندگان خود را به این دلیل که صفحه را دانلود سریع تر. سریع تر از یک صفحه محبوبیت سریع تر آنها را وادار به محتوا.

آنچه که به معنی نور

 • هیچ تصاویر بزرگ. (مگر اینکه سایت's هدف به نمایش گذاشتن تصاویر, هنر و یا عکس ها)
 • تصاویر کمتر بهتر.
 • بهینه سازی تصاویر برای وب در بیش از 72 dpi
 • استفاده به عنوان کوچک یک تصویر ابعاد ممکن برای طراحی.
 • استفاده از یک جدول td bgcolor ویژگی یا یک رنگ پس زمینه ویژگی سبک جامد رنگ پس زمینه.
 • را شیب افقی و یا عمودی (نه مورب) به طوری که شما می توانید با استفاده از یک تصویر کوچک “نوار” و تکرار آن است.

چگونه “سنگین” باید یک صفحه وب می شود ؟

برخی مطالعات نشان می دهد که 64 K خوب است حداکثر اندازه صفحه وب. 64 K است که حداکثر با این حال هنوز هم به نظر من واقعا بزرگ! کوچکتر صفحه بهتر است. 25K خوب است 15K حتی بهتر است. وجود تعادل بین طراحی و عملکرد. این یک ایده خوب برای تمرکز بیشتر بر روی عملکرد.

سعی کنید با قرار دادن صفحات در سرور میزبان وب سایت خود را به عنوان شما ساخت سایت خود را بنابراین شما می توانید آن را تست به عنوان شما بروید. برای صفحات آنلاین شما می توانید تست صفحه وزن به مطمئن شوید که شما در مسیر.

راه هایی برای ایجاد صفحات سبک تر:

 • استفاده از linked style sheets
 • استفاده از DIVs به جای جدول که در آن ممکن است
 • استفاده ساده و تکرار پس زمینه برای اثر

خلاصه

بازدید کنندگان به وب سایت شما باید قادر به پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال در مورد سه کلیک. ساخت یک سایت آسان برای به عنوان خوانده شده با سازگار, صفحه, طراحی و آسان به حرکت خواهد کرد آن را آسان برای پیدا کردن اطلاعات. به شما خواهد شد در راه به ساختمان قابل خواندن موثر و کاربردی و امیدوارم موفق وب سایت اگر شما این قوانین را دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید