چقدر مهم است که جستجوگرها دوستانه, طراحی وب سایت?

[ad_1]

جستجوگرها دوستانه, طراحی وب سایت است حیاتی برای موفقیت وب سایت خود را. بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو می گوید سایت شما در چه مورد با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط. این کلمات مرتبط با کمک به موتورهای جستجو در صفحه اول سایت شما و رتبه صفحات خود را نسبت به دیگران با یکسان یا مشابه با کلمات کلیدی.

برخی از مردم شروع به جستجوگرها پروژه با راه اندازی لینک کلیک کنید و اظهار نظر در وبلاگ ها و انجمن ها. حتی قبل از آن چیزهایی که در حال انجام جستجوگرها دوستانه, طراحی وب سایت باید تکمیل شود.

چه دوستانه SEO طراحی وب سایت?

حصول اطمینان از که شما غذا تعداد زیادی از کلمات کلیدی به وب سایت خود را می سازد آن را جستجوگرها دوستانه و کاربر پسند نیز هست. است که باعث می شود صفحه خیلی بیشتر احتمال دارد به توان یافت که یک کاربر با یک جستجو در این کلمات کلیدی. مردم نوع تغییرات از کلمات کلیدی بنابراین مطمئن شوید که به استفاده از کلمات مرتبط و همچنین در هنگام ساخت محتوای سایت خود را. این کار بهتر از اضافه کردن کلمات کلیدی اصلی خود را و کلمات کلیدی مرتبط به سایت شما است که شما انجام دهید بهتر است شانس خود را از بودن در میان سایت های بالا برای آن دسته از کلمات است.

پس از آن است که ساده است ؟ فقط پر کردن صفحات خود را با کلمات کلیدی خود را و ترافیک خواهد آمد ؟ جواب این است که بله مرتب کردن بر اساس. با استفاده از این کلمات کلیدی در روش های خاصی نیز کمک می کند تا برای آوردن ترافیک بیشتر است که هدف از جستجوگرها دوستانه طراحی وب سایت.

مثلا عناوین بسیار بیشتر امتیاز داده شده توسط موتورهای جستجو با استفاده از کلمات کلیدی خود را در یک صفحه's تیتر و در هر عنوان می توانید به نفع خود کار. در سمت تلنگر بیش از چاشنی صفحات خود را با کلمات کلیدی می تواند به شما در کسب یک ضربه پنالتی را از گوگل پس سعی کنید به استفاده از همان کلمات یا عبارات بیش از 5 درصد از زمان.

کمک های فنی برای جستجوگرها دوستانه, طراحی وب سایت

در حالی که فانتزی و ویژگی های ابزار ویرایش آن را آسان برای ساخت سایت خود آنها را آن را ساده برای موتورهای جستجو یا SEO دوستانه طراحی وب سایت. این نرم افزار می توانید اضافه کردن کدهای برنامه نویسی است که باعث می شود سایت سخت به خزیدن و یا قابل خواندن توسط موتور است که می تواند صفحه را به فهرست شود. بهتر است به استفاده از Html استاندارد برای هر برنامه نویسی می خواهید انجام دهید.

در میان دیگر ویژگی های مسائل آگاه است استفاده از فلش. فلش می't خوانده می شود توسط موتورهای جستجو و باعث آهسته کردن زمان بارگذاری صفحات خود را پس از آن است که't کاربر پسند است یا نه. به همین ترتیب با استفاده از فریم می تواند برخی از موتورهای جستجو مشکلات و ایجاد صفحات خود را به spidered در همه.

یکی از جنبه های فنی که می تواند کمک به استفاده از جاوا اسکریپت و یا CSS (شیوه نامه های آبشاری) که کاهش حجم صفحات خود را و دانلود بار سریع. این نیز کمک می کند تا عنکبوت به فهرست صفحات خود را سریعتر و بهبود رتبه بندی موتور جستجو.

مناسب نقشه سایت هدایت خود را به کاربران خاص خود را جستجو و به سرعت و بدون اتلاف وقت و موتورهای جستجو نقشه سایت. داشتن یک عنوان مناسب برای مطالب هر صفحه مفید است و همچنین.

گرفتن ترافیک به وب سایت خود را آسان تر می شود به عنوان شما را پر کنید سایت خود را با بیشتر فوتی و فوری و مطالب مرتبط. فقط به یاد داشته باشید برای استفاده از مهم ترین کلمات کلیدی که در موتورهای جستجو و کاربران را به راحتی پیدا کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید