چرا CodeIgniter? آن مزایای بی بدیل در توسعه وب

[ad_1]

با تعداد بی شماری از منبع باز چارچوب پی اچ پی توسعه وب غالب اگر یک پلت فرم است که کمک می کند تا صاحبان وب سایت و توسعه دهندگان با هم است CodeIgniter. در حال حاضر آنچه پس از آن است که در اینجا به پرده طریق این پست. اما اصل جنبه های مورد CodeIgniter شناخته شده توسط بسیاری از است بدون هیچ زحمتی رایگان توسعه و تجربه کاربر بدون درز. این چیزی است که اکثر صاحبان وب سایت قرار می گیرند زیرا آنها می دانند که خود را بسیار پیش بینی راه حل های وب توسعه یافته خواهد بود در سریع ترین زمان و همچنین با هزینه های پایین تر. وجود دارد مقدار زیادی از ویژگی های قابل توجه شما می توانید در حال اجرا یک CodeIgniter مبتنی بر وب راه حل است.

#1 چالاک رویکرد

ترین ذکر شایسته بهره مندی از این چارچوب است که این اعزام ساده تر و چالاک رویکرد است. در حالی که یکی می توانید با استفاده از زبان PHP برای ساخت یک راه حل با آن دیگر اجزای این چارچوب هستند بیش از حد آسان برای استفاده است. رابط کاربری آن بسیار ساده است به درک که برای توسعه هموار و سرعت سایت.

#2 برنامه نویسی و پشتیبانی

یک سفارشی فریم ورک CodeIgniter ارائه می دهد درجه یک از ویژگی های برنامه نویسی و توسعه دهندگان به راحتی به کد در برجسته ترین راه است. در حالی که آنها می توانید همه چیز را مستقیما از ابتدا هیچ تنظیمات استفاده می شود. این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از این کد یک بار ایجاد شده بعد از آن برای جنبه های دیگر از این سایت.

#3 حداقل پیکربندی نیاز

آن است که شاید یکی از نادرترین چارچوب کمتر پیکربندی نیاز دارد. آن را اجرا می کند با قاعده “نوشتن یک بار استفاده در همه جا. در حالی که برنامه نویسی فقط نیاز به شروع با ‘config.php” و در نتیجه بارگذاری پایگاه داده و کتابخانه ها و تمام آرایه ها. وجود دارد بدون نیاز به نوشتن نام پایگاه داده در هر زمان برای برنامه نویسی مختلف.

#4 آسان و قابل گسترش

آن را می سازد یک فرد کامل PHP چارچوب برای بسیاری از کاربرانی که نمی دارای مقدار مهارت های فنی. آنها درست هستند و به راحتی قادر به استقرار و اجرای راه حل با CodeIgniter به دلیل کمتر مورد نیاز کد آسان خطا پاسخ سریع زمان هیچ اجباری “نصب و راه اندازی”. بیشتر آن را تمدید. معنی با آن یکی می تواند نوشتن کتابخانه های اضافی تغییر الگوی از پیش موجود کتابخانه ها و نیشگون گرفتن و کشیدن در عناصر دیگر به تناسب برنامه وب مورد نیاز است.

#5 داخلی ابزارهای امنیتی

چارچوب اجازه می دهد تا صاحب وب سایت یا برنامه های کاربردی برای تصمیم گیری و پیاده سازی سطح امنیت آنها می خواهند. در حالی که آن را تا به برخی از پیش فرض های استثنایی داخلی ابزار امنیتی برای فیلتر ورودی و خروجی. در مرحله دوم وجود دارد توابع دیگر تقویت سطح ایمنی به راه حل های وب مانند رمزگذاری و رمزگشایی. تحت این تمام داده های در حال ارسال و دریافت از طریق یک راز, نصب و راه اندازی به این معنی که هیچ مزاحمان می توانید آنها را هک کنید.

جدای از این, بی عیب و نقص, مزایای دیگر قدرت پردازش با استفاده از CodeIgniter برای توسعه وب شامل اجرای سریع و نصب و راه اندازی, زمان مناسب فایل سازمان بزرگ جامعه حمایت گام به گام توسعه, تست سفارشی سازی آسان قالب و کش کلاس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید