چرا من نیاز به SEO برای وب سایت من?

[ad_1]

سئو تاثیر می گذارد هر وب سایت های آنلاین و اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین شما نیاز به جستجوگرها برای وب سایت خود را.

SEO کوتاه برای ‘بهینه سازی موتور جستجو”. یک وب سایت SEO کمک می کند تا برای تعیین چگونه به خوبی آن را رتبه در گوگل و دیگر موتورهای جستجو. به عبارت ساده, چگونه بالا در نتایج صفحه لینک به وب سایت خود را نشان می دهد برای یک واژه برای جستجو های خاص.

جستجوگرها می کند واقعا مهم برای وب سایت خود را ؟

دلیل که چرا SEO مهم است که برای وب سایت شما است که نتایج جستجوگرها خوب به ترافیک بیشتر است که می تواند تبدیل به بیشتر, فروش بیشتر, لیست ایمیل مشترکین بیشتر ads کلیک و غیره.

SEO دارای اهمیت بیشتر برای سایت های کوچکتر به عنوان آنها احتمالا لازم نیست که به همان اندازه از بودجه به پرداخت هزینه برای تبلیغات. ترافیک از موتورهای جستجو کاملا رایگان است.

دو نوع جستجوگرها

دو اصلی وجود دارد زیر بخش ها و یا زمینه های جستجوگرها. اینها on-page SEO و off-page SEO. هر دو کمک به آن را به رتبه بهتر در موتورهای جستجو. اما علاوه بر این که آنها نسبتا متفاوت است. شما نیاز به ترکیبی از هر دو در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها برای وب سایت خود را رتبه خوب.

آنچه که در صفحه جستجوگرها?

در جستجوگرها-صفحه مربوط به مراحل شما را در وب سایت خود به آن بهینه سازی برای جستجوگرها. این شامل:

  • مطالب و محتوا: تمام مواد محتوا است که شما بر روی وب سایت خود را که شامل کلمات کلیدی که مردم استفاده خواهد کرد به جستجو برای آن محتوا را تقویت خواهد کرد خود را در جستجوگرها-صفحه. کلمات کلیدی نشان می دهد به موتورهای جستجو چه مطالب خود را در مورد, که خواهد شد و سپس افزایش موقعیت خود را در رتبه بندی.
  • آدرس: هنگامی که شما شامل یک کلمه کلیدی در URL خود را در آن بهینه سازی وب سایت خود را در صفحه جستجوگرها.
  • تصاویر: تصاویر در وب سایت خود چیزهایی به نام alt-متن که قابل رویت نیست برای وب سایت شما بینندگان. شما می توانید کلمات کلیدی در alt-متن خواهد شد که توسط موتورهای جستجو است.
  • بهینه سازی سایت: وب سایت میزبانی وب و طراحی باعث می شود تفاوت به خود را در جستجوگرها. اطمینان حاصل شود که وب سایت خود را دوستانه همراه است و سرعت بارگذاری سریع.

Off-Page SEO

این شامل طیف وسیعی از مراحل است که می تواند به افزایش وب سایت خود را رتبه بندی بدون تغییر هر چیزی را در سایت خود. آن است که اغلب به نام پیوند ساختمان و روش ساخت لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت شما.

بک لینک ها نشانه ای از ارزش محتوا در وب سایت خود را. جنبه های کلیدی است که برای دریافت لینک از کمیت وب سایت. همچنین به اشتراک گذاری لینک به وب سایت خود را از رسانه های اجتماعی را افزایش سایت خود را رتبه بندی موتور جستجو به دلیل لینک های رسانه های اجتماعی هستند به عنوان بک لینک توسط موتورهای جستجو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید