چرا فروشگاه نرم افزار بهینه سازی مهم است ؟

[ad_1]

فرایند بهینه سازی برنامه های تلفن همراه به رتبه بالاتر در فروشگاه app نتایج جستجو است که به نام فروشگاه نرم افزار بهینه سازی (ASO). هنگامی که تلفن همراه خود را برنامه رتبه بالاتر در نتایج جستجو از app store آن قابل توجه خواهد بود به مشتریان بالقوه است. این خواهد شد و سپس تمایل به ترجمه به ترافیک بیشتر به صفحه برنامه خود را در فروشگاه. از سوی دیگر ASO است نهفته کلید برای به دست آوردن توجه در بازار مشغول. با استفاده از iTunes یا Google Play تابع جستجو است که چرا ASO بسیار مهم است و راه بسیار مهم کاربران تلفن همراه قرار دادن نرم افزار.

با وجود این پلت فرم یکی از چالش های اصلی برای هر توسعه دهنده نرم افزار است کشف. قادر به کشف و ایستادگی کردن در میان برابر از برنامه های کاربردی مهم است موفقیت برای نرم افزار. به عنوان بیشتر و بیشتر برنامه ها هر روز در حال توسعه این است که گرفتن سخت تر است. نرم افزار فروشگاه راه اندازی شد برای کمک به توسعه دهندگان برای کشف برنامه های خود را, اما آنها قادر به کمک به تمام برنامه ها در همان راه آنها را زمانی که تبلت و گوشی های هوشمند برنامه های راه اندازی شد در سال 2008 حتی به عنوان نرم افزار موجودی همچنان به رشد در یک سرعت سریع.

بنابراین آن را در حال حاضر تبدیل به بسیار لازم برای درخواست ناشران و توسعه دهندگان را به سرنوشت خود را در دست خود و ترویج برنامه های خود را به منظور افزایش دید به بهبود دانلود از خود برنامه است.

فروشگاه نرم افزار بهینه سازی یکی از راه هایی است که توسط توسعه دهندگان نرم افزار می تواند در بهبود کشف برنامه های خود را. افزایش محصول عمده عناصر صفحه به افزایش شانس ایستاده در یک لیست نمایش, بهبود جستجو و کشف بهتر قابلیت فروش این صفحه با هدف تبدیل به خرید و یا دانلود کنید. ASO را پوشش می دهد تمام عناصر برنامه خود را به صفحه محصول مانند تصاویر, آیکون, توضیحات محصول نام و کلمات کلیدی شما با استفاده از به تصویر بکشد و فروش نرم افزار خود را.

در نظر گرفتن یک نگاهی به این عناصر از دیدگاه یک کاربر به مطمئن شوید که آنها در حال کار با دقت به بازار و فروش نرم افزار خود را است مفهوم کلیدی در پشت فروشگاه نرم افزار بهینه سازی. بنابراین ASO تضمین می کند که محصول خود را به عناصر صفحه در حال خلاق قانع کننده و روشن است. آن را تلاش برای از بین بردن هر گونه ابهام در چه محصول خود را فراهم می کند و تلاش برای برش از طریق سر و صدا در اطراف شما به منظور اطمینان حاصل کنید که نرم افزار خود را می تواند ایستادگی کردن اینکه آیا یک کاربر انداز برنامه های خود را در دسته لیست و یا می یابد آن را در نتایج جستجو. شما نیاز به نگاه در شما کاربران رقبای خود و استفاده از برخی از کلید ابزار برنامه اگر شما می خواهید برای انجام فروشگاه نرم افزار بهینه سازی.

اهمیت برنامه بهینه سازی فروشگاه:

ASO مهم است به دلایل زیر:

  • ASO بهبود نتایج جستجو و همچنین لحظه درک در فروشگاه app لیست با بهینه سازی نام.
  • آن capitalizes در این برنامه رتبه بندی فرصت ها را از طریق زیر دسته بندی و دسته توصیه.
  • جستجو را بهبود می بخشد کشف و افزایش قابلیت فروش با SEO متمرکز توضیحات محصول.
  • این بهبود سریع درک و نام تجاری به یاد بیاورید و همچنین افزایش تبدیل با تصاویر و آیکون پیشنهادات.

زیست محیطی واحد از فروشگاه app در حال تغییر است به طور مداوم و روزمره و برنامه های موبایل در بازار انتظار می رود که در آن شگفت انگیزی رشد. شرکت های هستند بنابراین انتظار می رود شدید در اکوسیستم از iTunes و Google Play با استفاده از فوربس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید