چرا شرکت های در حال چرخش به سمت ASP.NET شرکت توسعه

[ad_1]

وجود میلیون ها کاربر پسند وب سایت اما تنها تعداد کمی از آنها به دست آوردن محبوبیت در جهان آنلاین. اهرمی با درگیر شدن ویژگی ها و صفحات پویا, تنها بالا انجام وب سایت با صلیب-سازگاری با دستگاه های برنده شدن در یک مسابقه در آستانه رقابت برش گلو است. در حضور تعداد زیادی از زبان های برنامه نویسی توسعه دهندگان کاملا خاص هنگامی که آنها را انتخاب کنید یکی را برای پروژه خود را. اما با توجه به این فوق العاده ای قیام ASP.NET توسعه وباکثر ارائه دهندگان خدمات با استفاده از این زبان برنامه نویسی برای بسیاری از دلایل.

تعریف ظهور ASP.NET شرکت توسعه

توسعه & راه اندازی شده توسط مایکروسافت ASP.NET تبدیل به اولین انتخاب برای وب سایت گردیده توسعه است. با توجه به Builtwith گزارش بیش از 40 میلیون وب سایت در حال حاضر در حال طراحی توسط ASP.NET چارچوب استفاده شده است که برای سفارشی سازی و توسعه است. که بیشتر ترجیح داده زبان برنامه نویسی آن قوانین در جهان چالاک توسعه وب سایت.

رشد تقاضا برای این توسعه وب نشان می دهد عوامل متعددی برای تعریف که چرا این زبان توسط حرفه ای ها. اما یکی از طریق زیر ذکر شده اشاره گر به دانستن بیشتر در مورد این زبان برنامه نویسی محبوب:

  • مایکروسافت فعال سرور Pages.NET برای سفارشی پویا و تعاملی صفحات وب. آن استفاده می شود به منظور توسعه یک کاملا کاربردی وب سایت و وب اپلیکیشن در تلفیقی با C# & VB.
  • به غیر از استفاده از زبان های اسکریپت آن را قادر می سازد با استفاده از of.NET زبان هایی مانند C#, J#, و بیشتر برای ایجاد بالا انجام برنامه های وب از طریق سازگار ابزار توسعه آورده شده توسط مایکروسافت است.
  • آن است که با الهام از سمت سرور تکنولوژی و در دسترس بر روی ویندوز سرور میزبان قدرتمند وب سایت بر اساس این چارچوب است.

بدون شک با استفاده از این چارچوب پربار راه به آمده تا با وب سایت های پویا با تلاش کمتر و زمان. تقریبا در هر سازمان ذکر مزایای زیر استفاده ASP.NET:

  • توسعه سریع موجب صرفه جویی در زمان: ادغام این چارچوب در خدمت بهترین فرصت را برای توسعه دهندگان به منظور کاهش سفارشی سازی و توسعه از زمان. توسعه دهندگان با استفاده از این زبان برنامه نویسی است که به طور قابل توجهی کاهش زمان مورد نیاز برای ساخت بزرگ و پیچیده از برنامه های تعبیه شده با خطا کدهای رایگان.
  • بزرگ از نظر عملکرد: آن را ارائه می دهد بدون درز کنترل و بدون وقفه در دسترس بر روی سیستم عامل های متقابل. با ترکیبی هوشمند-ذخیره بومی بهینه سازی فقط در زمان تدوین برنامه نویسی وب سایت خود را با این زبان نه تنها ساده توسعه و همچنین تسریع عملکرد وب سایت است.
  • بسیار امن: آورده مایکروسافت ASP.NET همراه با ساخته شده است در ویندوز احراز هویت و نرم افزار مبتنی بر پیکربندی است که باعث کاهش تهدیدات امنیتی برای وب سایت ایمنی. حفاظت شده توسط OSI مجوز آن را سپر یک پلت فرم آنلاین برای اشکالات و مشکلات فنی.
  • بدون هیچ زحمتی رایگان تعمیر و نگهداری: ASP.NET framework اجازه می دهد تا ادغام منبع کد HTML که باعث می شود آن را آسان برای استفاده و حفظ کند.

با استفاده از ASP. NET برای توسعه وب سایت چند زبانه پشتیبانی از توسعه دهندگان. از اطلاعات اتصال به صفحه قالب بندی با استفاده از این چارچوب خواهد بود پر زرق و برق با رویکرد اگر شما در حال رفتن به رسیدگی به پروژه های توسعه وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید