چرا رحمتی خود را سکونشین کرده است؟

چرا رحمتی خود را سکونشین کرده است؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

اشکان نامداری، مربی دروازه‌بان‌های شهرخودرو در خصوص این که چرا رحمتی درون دروازه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نمی‌ایستد، بیان کرد: در ۴ سال گذشته، ۳ سال مهدی رحمتی را تمرین دادم و شناخت کاملی نسبت به بدن او دارم. او خیلی تلاش و تمرین کرد که به شرایط ایده‌آل برسد اما زانوی او مشکل داشت و توان بازی کردن در پاهایش نداشت.

او ادامه داد: سعی کردیم که دنبال چیزی برویم که در سال‌های آینده برای تیم‌مان به درد بخور است. محمدجواد کیا و صفاییان می‌توانند آینده شهرخودرو را رقم بزنند و ۱۵ سال دروازه این تیم را بیمه کنند. من در این خصوص با رحمتی صحبت کردم و او هم راضی به این کار بود.

نامداری درباره تقابل شهرخودرو برابر الهلال گفت: بعد از یک لیگ طولانی و خسته‌کننده که ۱۶ ماه طول کشیده، به این مسابقات آمدیم. پنجره نقل و انتقالات ما بسته بود و با بازیکن‌های محدودی آمده بودیم در حالی که حریفان ما کاملا مسلح و شرایط جدید به این بازی‌ها آمدند. الهلال بهترین تیم آسیا است و افتخارات زیادی دارد. بازی سختی داریم اما شرایط کرونا باعث شده تا شایعات متفاوتی به وجود بیاید. اگر همه این شایعات هم حقیقت داشته باشد، بازیکنان بومی الهلال کیفیت بالایی دارند و کار ما باز هم جلوی آن‌ها سخت است.

[ad_2]

Source link

رتبه ۷ کنکور ریاضی: هدفم بر کرونا غالب شد Previous post رتبه ۷ کنکور ریاضی: هدفم بر کرونا غالب شد
مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر سردار آسمانی تمدید شد Next post مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر سردار آسمانی تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *