چرا جستجوگرها نوشتن مطالب و وبلاگ نوشتن مهم هستند

[ad_1]

جستجوگرها نوشتن مطالب مهم مهارت و وبلاگ خود توانایی نوشتن ممکن است به خوبی تعیین موفقیت خود را آنلاین و یا عدم آن! اگر شما یک وب سایت یا یک وبلاگ و سپس موفقیت آن خواهد شد به احتمال زیاد دروغ در کیفیت محتوای آن است.

این است که چرا ؟ خوب فکر می کنم برای یک لحظه. اگر شما به دنبال اطلاعات در اینترنت, سپس شما می خواهید آن را به نظر می رسد واقعی و دقیق است. اگر شما در سراسر یک صفحه وب و یا پست وبلاگ که بد نوشته شده و سپس دیگری که شما به دنبال آسان که به شما اقامت ، که شما را از خرید?

آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال! بسیاری از مردم صرف زمان بیشتری را در طراحی یک وب سایت با گرافیک افسانه ها و اشکال. چگونه در مورد محتوا ؟ مطمئن دوست داشتنی طراحی یا عکس به نظر می رسد فوق العاده است اما اگر بازدید کنندگان خود را می خواستند که آنها را به فلیکر و یا پینترست! این فرض که آنها در بر داشت وب سایت خود یا وبلاگ در همه!

جستجوگرها نوشتن مطالب و گوگل

ما با استفاده از گوگل به عنوان موتور جستجوی پیش فرض به دلیل آن است که بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده در جهان است. چین Baidu دوم نزدیک است! اگر شما استفاده از گوگل به عنوان یک موتور جستجو برای پیدا کردن اطلاعات پس از آن شما وارد یک عبارت جستجو را در گوگل جستجو پنجره. شما می توانید در برابر آن عبارت جستجو برای یک کلمه کلیدی است. کار شما این است که به اطمینان حاصل شود تا آنجا که شما می توانید که گوگل معتقد است که صفحه شما را فراهم می کند آنچه که جستجوگر است که به دنبال. آن را به لیست ده بالا از جمله صفحات وب خود را در اولین نتایج موتورهای جستجو صفحه.

این فرایند به حداکثر رساندن صفحه وب خود شانس بودن یکی از آن ده است شناخته شده به عنوان “بهینه سازی موتور جستجو’ (SEO). در تلاش به یکی از این 10 صفحه نتایج شما می توانید این را با جستجوگرها در هنگام نوشتن محتوای وب سایت. بسیاری از بیش از SEO صفحات وب خود را در حالی که دیگران ارائه گوگل با اطلاعات کافی به آنها را به ارزش نمایه سازی اجازه دهید به تنهایی رتبه بندی در یک موقعیت بالا در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPS – بسیاری از کلمات اختصاری در بازاریابی اینترنتی!)

بیش از حد جستجوگرها است که فقط به عنوان بد به عنوان داشتن هیچ در تمام. کلمه کلیدی و استفاده بیش از حد از متن همان زمان و زمان دوباره را در صفحه خود نادیده گرفته می شود و حتی ایندکس شده توسط گوگل اجازه دهید به تنهایی ذکر شده در SERPs.

وبلاگ نوشتن و نوشتن مطالب یک مهارت

جستجوگرها نوشتن مطالب اشاره به مهارت نوشتن محتوای وب سایت و یا پست های وبلاگ که متقاعد گوگل الگوریتم (عنکبوت ، که صفحه شما دارای قدرت کافی برای رتبه بندی می شود بسیار برای یک واژه برای جستجو های خاص و یا کلمه کلیدی. این یک اصل مهارت است که بسیاری اعتقاد دارند اما در واقعیت آنها نیست.

وبلاگ نوشتن همان است که محتوای وب نوشتن: هر یک همان است که در گوگل ، گفته شده است که هر یک باید نوشته برای خواننده و نه برای موتورهای جستجو. بیش از حد چگالی کلمه کلیدی باید اجتناب شود اما واژگان مورد استفاده در صفحه و یا پست باید نمایش یک متخصص آگاهی از این موضوع است که گوگل کاربر است که به دنبال.

گوگل استخدام یک الگوریتم شناخته شده به عنوان نمایه سازی معنایی نهفته (LSI) برای ایجاد معنای متن در صفحه خود را. که نقش زیادی در تعیین حق موقعیت صفحه خود در گوگل SERPs. مطمئن شوید که آن است که تنها یکی از بیش از 200 عواملی که در تعیین رتبه بندی خود را, اما آن است که یکی از مهم بسیار بالا وزن.

هرگز چشم پوشی از موتور جستجو

پس چرا جستجوگرها نوشتن مطالب و وبلاگ نوشتن مهم برای موفقیت خود را آنلاین! اکثر مردم می توانند با ارسال مناسب و معقول به زبان انگلیسی یا هر زبان خود است. اما, نیز, بیشتر, نمی, نوشتن برای موتورهای جستجو و کاربران به دنبال اطلاعات آنلاین. کسانی که ادعا می کنند شما باید نوشتن برای خواننده و نه موتور جستجو درست در راه است – اما نه به طور کامل. چشم پوشی از موتور جستجو و سپس شما ممکن است هیچ خوانندگان!

آن را از اهمیت حیاتی است که مطالب خود را در نوشتن هم موتورهای جستجو و خوانندگان را به حساب. این امر نه تنها به قابل مشاهده متن بر روی صفحه خود را, اما همچنین نامرئی متا داده ها در ‘سر’ بخش از منبع HTML برای صفحه خود را. رتبه بندی شما را رنج می برند اگر شما چشم پوشی از تگ عنوان و متا تگ توضیحات برای هر صفحه در وب سایت شما و پست در وبلاگ خود. آن شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از وب سایت ها هیچ گونه داده های متا.

جستجوگرها نوشتن مطالب و وبلاگ نوشتن: خلاصه

من نمی توانم پوشش هر جنبه ای از بهینه سازی موتور جستجو, اینجا, اما من می توانم استرس است که آن را نمی توان نادیده گرفت. شما باید درک پیکسل محدودیت های خود را در تگ عنوان و محدودیتی در تعداد کاراکتر برای شما توضیحات متا تگ. این فقط به عنوان مهم به عنوان خود را با استفاده از کلمه کلیدی در متن قابل مشاهده بر روی صفحه خود را.

دلایل اصلی که چرا جستجوگرها نوشتن مطالب و وبلاگ نوشتن مهم است این است که مطالب خود را باید درک خوانندگان خود را, اما آن را نیز باید درک توسط گوگل است. یک شکست اول خواهد شد در نتیجه نرخ گزاف گویی بالا و بدون تبدیل در حالی که یک شکست برای متقاعد کردن گوگل از اقتدار صفحه شما خواهد شد در نتیجه چند اگر هر بازدید کننده.

حتی امروز بسیاری از مردم تعجب که چرا آنها نمی توانند خود را در وب سایت ها و وبلاگ ها ذکر شده در گوگل. نویسنده مقاله حرفه ای می داند همه از این می تواند ارائه جستجوگرها نوشتن مطالب و وبلاگ نوشتن و مشاوره های مورد نیاز برای شما را به موفقیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید