چرا جستجوگرها است که باید در عصر مدرن وب سایت

[ad_1]

سئو تاثیر می گذارد هر صفحه وب و هنگامی که شما یک کسب و کار اینترنتی شما'll نیاز به SEO برای این سایت.

SEO مخفف 'بهینه سازی موتور جستجو'. یک سایت اینترنتی's SEO کمک به شما برای تعیین دقیقا چگونه به خوبی آن را's رفتن به رتبه در گوگل و دیگر موتورهای جستجو. کاملا به سادگی, چگونه بالا از طریق به نتایج صفحه لینک به سایت شما را نشان می دهد برای خاص جستجو در عبارت.

آیا بهینه سازی موتور جستجو واقعا مهم برای سایت ؟

دلیل اصلی که چرا بهینه سازی جنوب شرقی بسیار مهم است برای سایت این واقعیت است که جستجوگرها موثر منجر به افزایش ترافیک است که ممکن است تبدیل به افزایش فروش بیشتر e-mail لیست مشترکین بیشتر تبلیغات کلیک و غیره.

SEO بزرگتر اهمیت برای سایت های کوچکتر چون آنها احتمالا لازم نیست فقط به عنوان یک بودجه برای پوشش تبلیغات. ترافیک از موتورهای جستجو کاملا رایگان است.

2 SEO اشکال

دو اصلی وجود دارد زیر بخش ها و یا مناطق SEO. آنها on-page SEO و off-page SEO. هر دو کمک به آن را رتبه بهتر در موتورهای جستجو. اما جدای از آن آنها شده اند نسبتا متفاوت است. شما نیاز به ترکیبی از هر دو در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها برای ایجاد سایت خود را رتبه خوب.

دقیقا همان چیزی است که در صفحه جستجوگرها?

در جستجوگرها-صفحه مربوط به اقدامات شما را در وب سایت خود را به آن بهینه سازی برای جستجوگرها. این شامل:

مطالب : همه مطالب نوشته شده است که شما انتشار در وب سایت خود را که شامل کلمات کلیدی است که مردم را به استفاده از برای پیدا کردن که محتوای خود را بهبود بخشد در جستجوگرها-صفحه. کلمات کلیدی نشان می دهد به موتورهای جستجو است که دقیقا همان چیزی است مطالب خود را همه چیز در مورد, که خواهد شد و سپس بهبود موقعیت خود را در رتبه بندی.

آدرس : هنگامی که شما تشکیل شده از یک کلمه کلیدی در URL خود را در آن بهینه سازی سایت خود را's on-page SEO.

تصاویر : تصاویر در سایت خود چیزهایی به نام alt-متن که قابل توجه است به سایت شما بینندگان. شما می توانید اضافه کردن کلمات کلیدی در alt-متنی که'll be برداشت به دلیل جستجو-موتورهای.

بهینه سازی سایت : سایت خود را میزبانی و طراحی مهم است که خود را در جستجوگرها. مطمئن شوید که سایت خود را همراه و علاوه بر آن دارای یک سرعت بارگذاری سریع.

Off-Page SEO

این نیاز به انواع مختلفی از مراحل است که ممکن است به بهبود وب سایت خود را's رتبه بندی بدون تغییر هر چیزی در وب سایت خود را. آن را به نام پیوند ساختمان است و یک روش ایجاد لینک کردن سایت خود را به سایت خود.

بک لینک ها نشانه ای از شایستگی برای محتوا در سایت خود. نکته مهم این جنبه ای است که برای پیدا کردن لینک از کمیت سایت. همچنین به اشتراک گذاری لینک به سایت شما از شبکه های اجتماعی خود را بهبود وب سایت's نتایج به دلیل لینک های شبکه های اجتماعی دیده می شود به عنوان لینک دهنده به دلیل موتورهای جستجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید