چالاک هوش کسب و کار تصویب

[ad_1]

به طور کلی اصطلاح “هوش کسب و کار” شامل یک میزبان از کسب و کار مرتبط با نرم افزار و ابزار. کسب و کار استفاده از این ابزار برای سازماندهی و دستکاری داده ها از انواع منابع. سازماندهی داده ها می تواند به شکل داده های استخراج معدن, پردازش تحلیلی و یا پرس و جو و گزارش گیری. چالاک هوش کسب و کار است که موج جدیدی از متدولوژی در زمینه هوش کسب و کار. چالاک BI با استفاده از فن آوری های جدید است که این اخیر تکامل سنتی بی انعطاف پذیر تر و قابل کنترل تر. داده های سازمان یافته و گسترده شده است که این سیستم استفاده از کسب و کار به سازماندهی آشتی دادن و برقراری ارتباط اطلاعات به مشتریان و بین تیم یا اعضای تیم است. چالاک دو روش بسیار مفید را به کاربر از صفحات گسترده است که با اکثر افراد آشنا هستند. چالاک بی متمرکز شده است در آزادی کسب و کار برای شناسایی مناطق از نگرانی در نظر گرفتن راه حل و به سرعت پاسخ به هر گونه سوال مطرح شده در هر قسمت از این فرایند است.

تاسیس سیستم BI احتمالا شامل معیار های در مورد چگونه فرآیندهای پایگاه داده ذخیره سازی و داده های انبارداری در حال اجرا. استفاده از همان مجموعه ای از استاندارد انتظارات برای یک چالاک سیستم هوش کسب و کار است که به سادگی نه به عنوان ساده است. که می شود گفت این مهم است به درک چگونه چالاک BI می تواند اجرا شود توسط یک شرکت است.

فعلی محیط کسب و کار مستلزم آن است که کسب و کار حفظ دسترسی فوری به مقدار زیادی از داده ها به منظور سرعت تصمیم گیری های مهم از مهمترین و مطلع است. کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستند خواستار قابل توجهی گسترده تر چارچوبی برای توسعه راه حل های مبتنی بر تمام داده های موجود است. آشکار گرسنگی برای اطلاعات و برنامه های کاربردی متنوع درایوهای مهاجرت از سنتی دو سازه به یکی از جدید چالاک سیستم های هوش کسب و کار. با افزایش اطلاعات انواع کسب و کار در حال پرسیدن تخصصی تر سوال در نرخ قبل از هرگز دیده می شود در اقتصاد جهانی است.

جمعی جمعی برنامه های کاربردی است که در قلب چالاک هوش کسب و کار (همراه با انعطاف پذیری) در قالب محصول جدید بی تحلیلگران و همچنین راهبری این صنعت نسبت به بیشتر تعاملی و فرآیندهای پیچیده در جاده ها به راه حل های سفارشی برای هر کسب و کار است. سنتی دو روش نتواند که چالاک بی اثبات موفق است. چالاک هوش کسب و کار شامل تغییر ثابت در تعدادی از سطوح مختلف در ذخیره سازی داده های انبارداری و ادغام سازمانی. دو تیم در حال پشت سر گذاشتن این پیش فرض است که در ابتدا الهام بخش بلند مدت و انعطاف ناپذیر راه حل به نفع یک پارادایم جدید است که شامل تکنولوژی لبه برش. چالاک دو به دنبال کمک به کسب و کار از رقابت و تسلط بر بازار خود را بدون در نظر گرفتن صنعت خاص است. در حال حاضر که کسب و کار هستند درخواست نوآورانه سوالات و فشردن هر اونس سودمند از هر بیت از اطلاعات چالاک هوش کسب و کار راه حل های جایگزینی سیستم های پشتیبانی که دیگر نمی تواند نگه دارید تا با سرعت باور نکردنی از تغییر در صنعت امروز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید