پیشرفته تکنیک های SEO

وجود دارد 3 قوانین است که شما باید سایت خود را یک موفقیت است.

1. تنها هدف قرار دادن کلمات کلیدی هستند که دریافت ترافیک

2. تنها هدف کلیدی است که دارای ارزش تجاری.

3. کلمات کلیدی مورد نظر با یک کم به اندازه کافی رقابت است.

این قوانین 3 ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما یکی یا همه آنها را نادیده گرفته است که بسیاری از سایت های موفق.

SEO هنر گرفتن ترافیک به سایت خود را با بهینه سازی که بر روی محتوای صفحه و صفحه خاموش لینک به سایت شما.

1. پژوهش و کلمه کلیدی: نیاز به اشفتگی فکری موقتی دقیقا چه بازار هدف شما این است که تایپ کردن به گوگل. همه بهینه سازی موتور جستجو از اینجا شروع می شود. خوب تحقیقات کلمه کلیدی است که یک عامل حیاتی در سئو

2. ایجاد یک کسب و کار محلی مثال. با استفاده از این شما باید به راحتی قادر خواهید بود به شدت رتبه بندی برای کسب و کار خود و منطقه محلی خود. (اگر شما در حال اجرا یک کسب و کار معمولی با یک خاص موقعیت جغرافیایی پس از آن این خواهد بود لازم)

3. پیوند ساختمان. احتمالا مهم ترین بخش است.

ایجاد تعداد زیادی از قدرتمند بک لینک به سایت خود ،

4. آر اس اس خوردها. اکثر وب سایت های دایرکتوری ها و وبلاگ آر اس اس خوردها. اگر آنها نمی, سپس آنها ایجاد می شود. این نیاز به ارائه به بالای 40 یا بیشتر خوراک دایرکتوری ها. این خوراک دایرکتوری های خود را تغذیه است که می تواند فرستاده شده! تغذیه فقط نیاز به ارسال یک بار و به طور خودکار به روز رسانی

ایجاد وبلاگ ها و مقالات تغذیه تولید یک شبکه بزرگ از پیوند می دهد خود را بهینه سازی ستون فقرات و سپس هر زمان که مطالب اضافه شده در شبکه تغذیه به طور خودکار به روز شد. گوگل آن را دوست دارد.

5. نشر مطبوعات. هر زمان که شما راه اندازی یک محصول جدید و یا خدمات و یا فقط یک اطلاعیه و سپس آن را به عنوان آزادی مطبوعات. سایت روابط عمومی متفاوت است برخی از آنها رایگان و برخی از شما باید برای پرداخت اما آنها یک منبع بزرگ از ترافیک و آب پیوند.

6. نشانه گذاری صفحات سایت وبلاگ ها و مقالات در سایت های اجتماعی فیس بوک ،

7. استفاده از Twitter و Facebook به ادامه ساخت شهرت و مشتریان. توییتر فقط رفتن به رشد و رشد خواهد بود دیوانه به شروع به استفاده از آن را به درستی در حال حاضر. این می تواند به صورت خودکار به یک اندازه است.

8. اگر شما در حال حاضر انجام این کار و سپس شروع به ساخت یک لیست (لیست ایمیل مشتریان و مشتریان بالقوه). می تواند یک ایده خوب به یک خبرنامه ماهانه برای مشتریان خود یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای حفظ ارتباط و ایجاد رابطه بلند مدت با مشتریان خود و همچنین اطلاع رسانی به آنها را از هر گونه خبر در بخش خود و یا شرکت. این را باید یک ” انتخاب کردن در لیست که در آن مشتریان با کلیک بر روی یک لینک برای تایید آنها می خواهند برای پیوستن به لیست. این حذف هر گونه اتهام دادن و وجود خواهد داشت ‘لغو’ لینک با هر پیام ارسال می شود.

9. پس از آن وجود دارد عوامل بر روی صفحه. این امر شامل افزایش سرعت محتوای بهینه سازی برای یک کلمه کلیدی خاص. به کارگیری ‘nofollow’ تگ ها در صفحات خود را برای کنترل جریان از رتبه صفحه به عنوان مثال قرار دادن یک ‘nofollow’ tag بر روی لینک کلیک کنید برای خود T و C را متوقف خواهد کرد هر پیج رنک جریان به این صفحه اما هنوز هم اجازه می دهد مشتریان به کلیک بر روی آن و مشاهده آن.

ما همچنین می توانید مدیریت تمام محتوا را برای شما. نوشتن مقالات و وبلاگ و مطالب سایت در خبرنامه….هر چیزی! شما ممکن است مایل به انجام این کار به خودتان و که بیش از حد خوب است!

با تشکر!

خوانده شده را علامت

p.s. مهم ترین نکته SEO:

اگر من می تواند یک قطعه از توصیه به هر کسی که جدی در مورد بهینه سازی وب سایت خود را در آن خواهد بود به اضافه کردن یک صفحه از محتوای منحصر به فرد در هر روز! این ممکن است به نظر می رسد کمی دلهره آور و اگر شما زمان و پس از آن حداقل اضافه کردن برخی از مطالب جدید به سایت یا وبلاگ شما هر روز. موتورهای جستجو عاشق محتوای منحصر به فرد و آنها عاشق یک سایت است که همچنان به رشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *