پنج گام راهنمای به قدرت آزادی مطبوعات سود

بکر قدرت مطبوعات می تواند آزاد با کمال تعجب کمی سرمایه گذاری. و آن را نمی کند نیاز به داشتن یک وب سایت محصول و یا دست زدن به هر گونه خدمات به مشتریان است. با ترکیب عضله در مطبوعات با مجازی اموال بازاریابان اینترنتی موفق در حال تولید درآمد بزرگ از یک هفته یا بیشتر.

مجازی اموال توصیف آنلاین چیزی است که به ارمغان می آورد در یک درآمد انفعالی یا درآمد با عنوان کار کمی که ممکن است. آزادی مطبوعات مجازی اموال استراتژی است که هیچ کس هنوز صحبت کردن در مورد است که تعجب آور با توجه به نحوه ساده و سود آور به نظر می رسد.

اولا چه مطبوعات?

ویکیپدیا – “انتشار اخبار رسانه, آزادی, آزادی مطبوعات و یا بیانیه مطبوعاتی است کتبی یا ثبت ارتباطی به اعضای رسانه های خبری به منظور اعلام چیزی ادعا به داشتن اخبار ارزش. به طور معمول آنها را از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به انتساب ویراستاران در روزنامه ها و مجلات و رادیو و تلویزیون و ایستگاه های و/یا شبکه های تلویزیونی. تجاری آزادی مطبوعات توزیع خدمات نیز استفاده می شود برای توزیع اخبار منتشر شده”.

در خلاصه منتشر شده در مطبوعات استفاده می شود برای اعلام اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمات کسی است که فروش. با ایجاد آزادی مطبوعات برای یک محصول, اضافه کردن لینک های وابسته در پایان و ارسال آن به ناشران مانند PRWeb.com مجازی اموال غولهای در حال بهره برداری به سود بازار است.

ناشران باید در سطوح مختلف توزیع تعیین هزینه که با آنها انفجار مطبوعات در سراسر اینترنت و جهان است. اگر به درستی انجام شود این نوع از رسانه های جهانی توزیع می تواند در نتیجه عظیم هدفمند ترافیک وب سایت. نتیجه بالقوه برای کسب درآمد کمیسیون بسیار زیاد است.

پنج مرحله کلیدی برای تولید مطبوعاتی سود…

مرحله یک.

بازدید http://www.clickbank.com و جستجو در بازار برای محصولات که مورد علاقه شما. این می تواند در هر چیزی از پول به از دست دادن وزن به گلف و یا هر چیزی که تصور کنید. ثبت نام به عنوان وابسته به هر یک از این.

مرحله دو.

ثبت یک نام دامنه در http://www.godaddy.com. مطمئن شوید که آن را مربوط به آنچه در آن است شما تبلیغ خواهد شد. برای مثال اگر آن است که یک محصول از دست دادن وزن یک نام دامنه مربوط به یک وزن از دست دادن کسب و کار.

گام سوم.

رفتن به youtube.com و نوع در “چگونه به جلو یک نام دامنه در godaddy”. تماشای چند فیلم تا شما را در درک چگونه به جلو یک نام دامنه و اضافه کردن لینک های وابسته خود را به بخش حمل و نقل. آنچه در حال حاضر این معنی است که هر کسی که نوع در نام دامنه خود را به طور خودکار فرستاده شده به سایت شما تبلیغ از طریق لینک های وابسته خود را. این به این معنی شما می توانید کسب درآمد کمیسیون.

گام چهارم.

قرار دادن با هم یک مصاحبه مطبوعاتی در مورد محصول شما تبلیغ است. این مهم است که شما خود را آزادی مطبوعات ارزش خبری دارند. بحث در مورد چیزی که در این خبر در حال حاضر و ترکیب آن را به مطبوعاتی خود را. بازدید از سایت های مانند prweb.com و به دنبال الگو ارائه شده است. همچنین بخوانید دیگر مطبوعات به گرفتن احساس برای چگونه آنها نوشته شده است.

گام پنجم.

ثبت نام (برای هیچ چیز) به PRWeb.com و ارائه مطبوعاتی خود را. روابط عمومی سایت را اساسا انفجار مطبوعاتی خود را در سراسر اینترنت مربوط به وب سایت خود را در بازار. در عرض چند روز شما می توانید هزاران نفر از وب سایت خود را با لینک های وابسته وجود دارد.

این کمی از مجازی ملک را می توانید به صورت نقدی بسیار به سرعت زمانی که به درستی انجام می شود.

اگر آن را که آسان به انجام چرا بیشتر مردم آن را انجام?

به خوبی آنها هستند. آنها فقط نه گفتن افراد دیگر در مورد آن. چرا صرف صدها هزار دلار در پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی زمانی که شما می توانید با صرف هشت دلار در یک مصاحبه مطبوعاتی و لینک خود را لعنتی سراسر اینترنت ؟

در این لحظه در زمان چیزی است که در اخبار هر روز از دوره رکود اقتصادی جهانی. بنابراین شما می توانید پول کسب درآمد با نوشتن یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد یک محصول است که کمک می کند تا افراد دیگر پول.

وجود دارد تن از پول محصولات وجود دارد. انتخاب کنید که فقط نیاز به حداقل سرمایه گذاری به آن را موفق. مردم لازم نیست که هزاران نفر به صرف در یک کسب و کار جدید مبادرت بنابراین انتخاب یک محصول با کیفیت است که دارای حداقل راه اندازی هزینه. سپس نوشتن یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد چگونه مردم می توانند از طریق رکود اقتصادی زیر که محصول ایده.

هنر وجود دارد به نوشتن یک اطلاعیه مطبوعاتی. بسیاری از افراد نوشتن آنها را به عنوان یک آشکار ارتقاء و این که چگونه باید آن را انجام می شود. مهم حکومت است که باید ارزش خبری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *