پنج نکته مهم برای شما در نظر بگیرید قبل از استخدام یک آژانس جستجوگرها

[ad_1]

استخدام یک شرکت در جستجوگرها و یا سازمان خود را به بهبود رتبه بندی موتور جستجو است نه یک تصمیم است که باید به آرامی گرفته شده است. شما نیاز به ایجاد یک تحقیقات کامل و به دست آوردن طرح های پیشنهادی از چند سازمان های مختلف قبل از تصمیم گیری. شما همچنین نیاز به درخواست برخی از سوالات در چه استراتژی آنها مشغول به کار خواهد شد و اگر وجود دارد چیزی است که نه برای تلفن های موبایل شما حق آن را's خوب به دنبال یکی دیگر از آژانس.

در اینجا پنج نقطه اصلی برای شما در نظر بگیرید قبل از استخدام یک آژانس جستجوگرها:

  1. درخواست یک لیست از گذشته خود و مشتریان فعلی: معتبر شرکت در جستجوگرها باید باز برای به اشتراک گذاشتن یک لیست از مشتریان سابق خود را. این منابع می تواند کمک به شما برای ارزیابی چگونه موثر آنها به عنوان به خوبی به عنوان شما می دانید که فرد انجام این کار خاص در مبارزات جستجوگرها. علاوه بر این مشتریان خود را ممکن است به شما یک خاص تجزیه و تحلیل, اما آنها باید قادر به شما بگویم که اگر آنها را دیدم یک تاثیر مثبت در رتبه بندی خود را و به دست آوردن مخاطب است.
  2. چگونه شما بهبود رتبه بندی موتور جستجو? هدایت و روشنی از این جستجوگرها آژانس که به't بحث در مورد روش خود را در جزئیات. آنها باید توضیح دهد که تمام استراتژی های آنها در حال رفتن به استخدام به درایو رتبه بندی وب سایت شما و همچنین برآورد چه مدت آن می تواند واقعا برای رسیدن به اهداف جستجوگرها شما به توافق برسند.
  3. آنها پایبند به موتورهای جستجو' وب سایت استاد دستورالعمل? شما می خواهید یک مشاور که به شدت تابع توسط گوگل's وب مستر شیوه? اگر یک نامزد نیست دنبال این دستورالعمل ها وب سایت خود را می تواند تبعید به بسیار پایین رتبه بندی موتور جستجو و یا بدتر گوگل می توانید ممنوعیت آن را از نتایج جستجو در دسترس نباشد.
  4. آنها تضمین نتایج خوب ؟ هر جستجوگرها آژانس نمی تواند تضمین ندارد. 1 موقعیت و یا هر موقعیت در نتایج موتورهای جستجو در عرض چند هفته. بهینه سازی الگوریتم ها و استراتژی های تغییر اغلب و شرکت در جستجوگرها نیاز به به روز رسانی با تمام این تغییرات است. در حالی که آنها به شما یک مثال از آنچه آنها به دست آورد خود را برای یکی دیگر از مشتری نیست و مطمئن باشید که شما همان موقعیت. اگر هر آژانس تضمین نتایج جستجو به دنبال یک شرکت دیگر.
  5. چگونه شما را اندازه گیری مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها? برای ارزیابی موفقیت تلاش های SEO شما نیاز به پیگیری چه مقدار ترافیک در حال ارسال به وب سایت خود را و که در آن در حال آمدن است ؟ مشاوران باید قادر به استفاده از گوگل آنالیز برای پیگیری بهبود سایت.

مطمئن شوید که بخواهید چگونه اغلب آنها به شما ارائه خواهد شد این تجزیه و تحلیل و چگونه آنها با استفاده از این داده ها به طور مستمر بهبود رتبه بندی شما و ترافیک هر دو. پس اگر شما نیز به دنبال استخدام یک شرکت SEO مطمئن شوید که شما به دنبال تمام ذکر شده در بالا نقاط برای پیدا کردن یکی از سمت راست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید