پست یکی از مولفه‌های تاثیرگذار در دنیای پرشتاب امروزی است

پست یکی از مولفه‌های تاثیرگذار در دنیای پرشتاب امروزی است

[ad_1]

علی زینی‌وند روزچهارشنبه در نشستی با مدیر کل پست استان سیستان و بلوچستان به مناسبت ۱۸ مهرماه روز جهانی پست، اظهار داشت: پست در عرصه داخلی و بین المللی نامی آشنا برای بشریت و از قدیمی‌ترین اتحادیه های بین المللی است.

 وی افزود: پست در دوره‌های مختلف چه در دوران دفاع مقدس و چه اکنون با تحول در ارتباطات و تجارت الکترونیک همچنان در جایگاه اصلی و در راس قرار دارد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود : برخلاف تصور برخی افراد که فکر می‌کنند نقش پست افول کرده اما با ورود پست به حوزه های مختلف از جمله GNF نقش تاثیرگذار آن همچنان رو به افزایش و پیشرفت است چراکه GNF می تواند کل مناطق و شهرها را در کشور از هم پاشیدگی و  بی نام و نشانی نجات دهد و تغییر در زندگی اجتماعی و روان بودن زندگی مردم را موجب شود.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت، بعضی از ارگانها خدمات و تلاش ها و اثرگذاری هایی دارند که دیده نمی‌شود که یکی از این ارگانها پست است.

زینی وند بیان کرد: ارزش تجارت الکترونیکی و بازار پر رونق الکترونیکی در کشور روند فزاینده و پرشتابی دارد که کرونا نیز آن را تشدید کرده و با رفع کرونا هم این روند به عقب بر نخواهد گشت و در این میان نهادی مطمئن تر از پست که مردم به آن اعتماد کنند وجود ندارد .
 وی افزود: ما از جوامع پرشتاب هستیم چرا که نسل تحصیلکرده و جوان داریم بنابراین حضور در این دنیای الکترونیکی که روز به روز گسترده‌تر می‌شود لازم است.
 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: پست نیز باید خود را با این شرایط وفق دهد و هرروز مجهز به ساختاری فنی تر، چالاک تر و قدرتمندتر شود تا در زندگی مردم تاثیرگذار باشد.
 

[ad_2]

Source link

قدرت سرایت کرونا میان اعضای خانواده افزایش یافته است Previous post قدرت سرایت کرونا میان اعضای خانواده افزایش یافته است
وقوع انفجار در شهر درعا سوریه Next post وقوع انفجار در شهر درعا سوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *