پرسنل نمونه وب سایت شرکت توسعه

[ad_1]

فن آوری های اینترنت و همچنین به عنوان توسعه وب سایت در حال تبدیل شدن بیشتر توسعه یافته و پیچیده و آنها را به نقطه که در آن است که دیگر ممکن است برای یک فرد به طور موثر رسیدگی نسبتا زیادی پروژه. بنابراین اجازه می دهد تا's نگاهی به آنچه پرسنل در حال حاضر 'باید' برای هر حرفه ای وب سایت شرکت توسعه.

طراح وب
یک طراح وب است که اساسا یک هنرمند و قابلیت استفاده از کارشناس که به طور کلی تصمیم می گیرد که چگونه این سایت را نگاه کنید. او مسئول وب سایت, طرح, فونت, پس زمینه, و غیره. برخی از شرکت ها اغلب همه-در-یک متخصص است که هر دو یک طراح و توسعه دهنده اما حقیقت این است که حرفه ای طراحی صفحات وب نیاز به مقدار زیادی از خلاقیت در حالی که توسعه وب است که بیشتر از مهارت های فنی پس از آن's بهتر به دو جداگانه متخصصان Rahaf Masri متخصص بازاریابی پاسخ (555) TAGNAME (TAGCOUNT متخصصان)

توسعه دهنده وب
وب سایت توسعه دهندگان کسانی هستند که مقابله با تمام برنامه نویسی های مورد نیاز برای شما صفحه وب به واقع تبدیل به چیزی واقعی است. برای پیچیده تر وب سایت ها وجود دارد باید حداقل دو متخصصان مختلف front-end و back-end توسعه دهندگان. Back-end توسعه دهندگان در درجه اول مقابله با پایگاه های داده و الگوریتم بخشی از سایت است که کاربر نمی بیند و جلویی توسعه دهندگان مقابله با بخشی از سایت است که کاربران را ببینید. این شامل انیمیشن, برنامه نویسی, همه چیز طراحان وب به خود جلب کرد و نمایش به عقب پایان داده به کاربر.

متخصص SEO
متخصص SEO معاملات با دید بهینه سازی وب سایت توسط موتورهای جستجو است. نه همه وب سایت شرکت توسعه ارائه خدمات بهینه به مشتریان خود است اما کسانی که خود را از یک پروژه کلی ایده به یک کسب و کار موفق تمایل دارند که حداقل یک متخصص.

مدیریت محتوا
برخی از وب سایت های توسعه شرکت های که تخصص در درجه اول در مشکلات فنی ایجاد وب سایت ممکن است مانند یک متخصص اما شرکت هایی که ارائه طیف وسیع تری از خدمات اغلب باید یک مدیریت محتوا یا نویسنده. یک مدیریت محتوا کنترل کیفیت محتوای ارائه شده توسط نویسندگان مطالب و توزیع مقالات و یا مطالب دیگر که باید نوشته شده در میان یک تیم از نویسندگان. هر دو مدیریت محتوا و نویسندگان باید به خوبی آگاه از جستجوگرها به خصوص از کلمه کلیدی بهینه سازی اصول است.

مدیر پروژه
او نقش اصلی است برای مدیریت تمام مسائل سازمانی مانند مهلت, غیره, اما او همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک پیوند بین مشتری و وب سایت شرکت پرسنل در حال کار بر روی این پروژه. این مورد تنها برای جلوگیری از این لینک است که شما را در مقابله با یک طراح وب است. در هنگام برخورد با مسائل مربوط به طراحی بهتر است به کار به طور مستقیم با طراح نسبت به شامل اضافی و غیر ضروری لینک در مکالمه خود را.

به عنوان من در حال حاضر اظهار داشت: برخی از شرکت ها ممکن است ترکیب توابع چند در یک فرد به عنوان مثال یک مدیر محتوا می تواند یک متخصص SEO و یا طراح وب می تواند یک front-end توسعه دهنده برخی از شرکت ها ممکن است برخی از این متخصصان در همه آنها ممکن است فقط در تخصص طراحی و یا تنها در طراحی و توسعه بدون جستجوگرها و معمولا شرکت های بزرگتر باید بیشتر متخصصان برای مثال کسانی که در برخورد با توسعه نرم افزار تلفن همراه به طوری که مردم می توانند با استفاده از وب به عنوان یک برنامه تلفن همراه و غیره . به طور کلی تعداد و نوع متخصصان هر شرکت بستگی به اندازه و تخصص یک شرکت خاص است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید