پایان ماه عسل گوگل?

[ad_1]

او مانند صدا معمولی قوس رقیب اما زمانی که بیل گیتس اعلام کرد به جهان است که “ماه عسل با گوگل تنها یک زن و شوهر بیشتر در سال” آیا او یک نقطه ؟

جهان قطعا رفته گوگل-Ga-Ga, با, جستجو, Gmail, لغات, تجزیه و تحلیل, حستبلیغ و Toolbar باعث اشوبگرانه طوفان. من جزئیات بی شماری از اخبار و وبلاگ ها اعلام مارس گوگل بر روی دسکتاپ به عنوان یک curtain call برای مایکروسافت است. گوگل هم اکنون می توانید جستجو در ماشین محلی را در نهایت قدرت اینترنت جعبه به عنوان جایگزینی برای ویندوز و در نهایت کنترل جهان!

در حال حاضر من قطعا گوگل هجوم اما این نوع بحث من اعتصاب به عنوان دیوانه. گوگل را قدرتمند و پیشرفته نرم افزار جستجو. آنها ساخته شده زیبا جستجو معماری و بسته بندی شده آن را به یک برنده مدل کسب و کار. راه اندازی AdWords و AdSense خالص بود نابغه در یک cost-per-click بازار بود که ثابت و متقاعدکننده اما من شک و تردید جدی در مورد تاثیر فوری گوگل بر مایکروسافت انحصار است.

من با استفاده از Adwords تجزیه و تحلیل و حستبلیغ به صورت روزانه. تمام ایمیل من این است که ترکیب را به یک حساب جیمیل که من به عنوان خوانده شده از طریق Google Desktop search Toolbar. گوگل من است موتور جستجو از انتخاب و همه در همه, من با گوگل بسته است.

اما وجود دارد قولنج و آنها در حال رشد است.

گوگل رابط کاربری ساده است. البته از آن است که من می شنوم تو گریه می کنی – چرا شما می خواهید به درهم و برهمی تا چنین تکنولوژی بزرگ با ارزان روکش? خوب برای ما ویژگی های فکر عامیانه شاید اما من می دانم که بسیاری از مردم غیر فنی (و اجازه می دهد تا چهره آن وجود دارد میلیاردها دلار از آنها) است که پیدا کردن این بسیار ساده رویکرد به شدت ضد شهودی است. نگاهی به Gmail به عنوان مثال. به غیر از تابع جستجو قدرتمند Gmail نمرات خیلی کم قابلیت استفاده مخاطرات. بسیاری از غیر متخصصین و اهل فن مردم من تماس با من صحبت کردن در وکلاء و معلمان و مدیران میانی – نسبتا هوشمند مردم) را در حال غرق Gmail برای آشنایی و قابلیت استفاده از Hotmail. در Hotmail مایکروسافت عرضه یکپارچه و بسیار جلا محصول است که طول می کشد یک تازه کار به دست و پیاده روی آنها را تا مسیر باغ از ایمیل. آن را نمی ممکن است دارای 2 گیگابایت ذخیره سازی و یک whacking جستجو بزرگ تابع متصل شده اما یک زن و شوهر از پوشه ها و یک دکمه حذف به نظر می رسد به کار به خوبی برای بسیاری از قوم. به من گفت: من از جیمیل استفاده روزانه اما من می تواند درک آنچه که این مردم به من گفتن. البته ما در حال صحبت کردن در مورد یک محصول بتا بنابراین اجازه دهید ساکن در این یکی…

گوگل حساب نمی صحبت کردن با یکدیگر. من اغلب نیاز به ورود به لغات من حستبلیغ و تجزیه و تحلیل حساب در عرض چند دقیقه از یکدیگر – و توان مورد نیاز برای ورود به سیستم به طور جداگانه برای هر یک. این درایو من دیوانه! در گذرنامه مایکروسافت کارآمد فرایند ورود به سیستم از درون دسکتاپ باز کردن یک مجموعه کامل از خدمات مبتنی بر وب در یک بسیار قابل استفاده و شیوه ای. گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند گوگل در تلاش برای نگه داشتن من! من دوست دارم برای دیدن یک متمرکز ورود از آن تمام حساب های گوگل قابل دسترسی است.

نظر من در اینجا این است که مردم تقاضای کاربر پسند جلا تجربه. گوگل در حال حاضر در حال ساختن آن دشوار برای افراد غیر فنی فکر مردم برای دسترسی به محصولات ارائه شده. یک مورد در نقطه دیده می شود در کمک فایل. فقط یک زن و شوهر از کلیک به گوگل تحلیلی فایل راهنما را پرتاب متعدد صفحات خطای 404. مطمئنا با چنین قدرتمند امکانات جستجو 404 باید بی سابقه. چرا به جای یک صفحه 404 می کند پادشاه از جستجو ارائه نمی دهد من با یک لیست از مکان های ممکن و یا سایت های که ممکن است قادر به کمک کند ؟ به سازماندهی دنیای اطلاعات – مگر اینکه آن را در دسترس نیست بنابراین شما باید با یک خطای 404 صفحه با عرض پوزش!

گوگل بسیار سریع رشد کرده و در برخی موارد احساس می کنم که این شرکت شگفت زده شده است با موفقیت خود را است. رشد نمایی از لغات تولید شده بسیار درآمد که گوگل فقط پرتاب پول در جهت های مختلف ساختمان یاهو 2.0 در این فرآیند است. بسیاری از خدمات گوگل قابل تحسین هستند. جستجو در گوگل و گوگل کتاب و تغییر خواهد کرد راه است که انسان ذخیره و بازیابی اطلاعات است. اما گوگل است نه یک رقیب به مایکروسافت است. در واقع با توجه به یک زن و شوهر از سال, آن می تواند گوگل که تهدید شده است. گوگل یک قاتل مدل در جستجو-Adwords-حستبلیغ مثلث. آنها نمی نیاز به هر گونه خدمات دیگر برای زنده ماندن در احساس های مالی تا شاید ما فقط باید سپاسگزار آنها ارائه برخی از این خدمات به صورت رایگان. اما من برای یک امید است که گوگل زمان را برای تحکیم و بهبود قابلیت استفاده از محصولات خود را قبل از آنها شروع به تعقیب هنوز loftier آرمان. گوگل قدرتمند است اما از آن است که عدم تعامل با کسانی که نمی نگاهی به تکنولوژی به آسانی به عنوان به عنوان دیگران است. مطمئن شوید که شما می توانید سازماندهی اطلاعات جهان – اما اجازه دهید هر کس در آن را دریافت کنید زمانی که شما باید.

من نمی خواهم ماه عسل با گوگل به پایان رسید, اما من حس که آن را به. ما فقط امیدواریم که آنها را در این کار نیاز به ایجاد یک ازدواج!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید