پالایشگاه نهم پارس جنوبی ۱۲۵ هزار متر مکعب ماده ضدعفونی توزیع کرد

[ad_1]

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: برای مقابله با ویروس کرونا ضمن فعالیت‌هایی که لازم بود در محوطه عملیاتی و اماکن اداری فاز ۱۲ انجام شود، برای کمک به جامعه پیرامونی نیز فعالیت‌هایی از ابتدای شیوع این ویروس در دستور کار قرار گرفت.

سید محمد مهدی هاشمی روز یکشنبه افزود: توزیع مایع ضدعفونی کننده در شهرهای کنگان، دیر و جم با همکاری مسئولان شهرها انجام شد.

وی بیان کرد: علاوه بر این در روزهای ابتدایی درتماس با ستاد کرونا استان آمادگی خود را برای همکاری و کمک در سطح استان اعلام کردیم، که در این ارتابط با ارسال محموله‌های متفاوت بخش مرکزی و جنوبی استان را نیز تحت پوشش قرار دادیم.

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: علاوه بر این همکاران ما در قالب گروه‌های جهادی و بسیجی ضدعفونی اماکن عمومی شهرستان کنگان شامل پمپ بنزین‌ها، بیمارستان و سایر اماکن را نیز در پایان سال گذشته انجام دادند.

مدیر فاز ۱۲ پارس جنوبی اظهارداشت: به واسطه اینکه تولید ماده ضدعفونی کننده در فرآیند جاری پالایشگاه صورت می‌گیرد و در فرآیند تسویه گاز از آن استفاده می‌شود، با تدابیر صورت گرفته بخشی از این مواد با حفظ میزان تولید گاز در اختیار هموطنان قرار گرفت.

هاشمی افزود: پس از این نیز فاز ۱۲ آمادگی دارد در صورت نیاز ماده ضدعفونی کننده در اختیار هموطنان قرار دهد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید