وزیر راه و شهرسازی درگذشت ابراهیم جاوشیری را تسلیت گفت

[ad_1]

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، در پیام محمد اسلامی آمده است:خبر درگذشت غم‌انگیز مهندس ابراهیم جاوشیری، مدیرکل فقید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) موجب تأسف و تألم فراوان شد.

همت، سخت‌کوشی، خستگی‌ناپذیری و تلاش در مسیر خدمت به مردم وخلق خوش ازخصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم جاوشیری بود.

وی از مسولان و مدیران خدوم بود که به صورت شبانه‌روزی برای بازنگاه داشتن راه‌های شریانی و برقراری تردد ایمن تلاش کرد و در سیلاب اخیر منطقه در نجات جان هموطنان از هیچ کوششی دریغ نکرد. یاد ،خدمات و نام نیکش در حافظه‌ مردم استان، همکاران و جامعه حمل ونقل کشور همواره ماندگار خواهد ماند.تحمل این ضایعه بزرگ ،سخت جز با یاد خداوند و امید به اعطای صبر از جانب او میسر نخواهد بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با کارکنان وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، این مصیبت بزرگ را به خانواده‌ معزز و محترم آن مرحوم تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان و همکارانش، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

به گزارش ایرنا ابراهیم جاوشیری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان روز گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید