وردپرس و کلی نکات وبلاگ نویسی

[ad_1]

بنابراین من'll کمی بحث در مورد پلت فرم وردپرس و تم ها و پلاگین ها توصیه می شود و برخی از راهنمایی.

اگر شما فقط شروع به وبلاگ نویسی وجود دارد چند مرحله شما باید.

1. فعال کردن افزونه akismet. این افزونه می آید از پیش نصب شده با وردپرس اما شما باید آن را فعال کنید و یک وردپرس کلیدی (که 2 دقیقه طول می کشد). Akismet بلوک دادن به نظرات در وبلاگ خود, بنابراین اگر شما انتخاب می کنید برای فعال کردن نظرات در پست های خود را (که شما باید) سپس این افزونه است که باید و بهترین از همه آن's a تنظیم و فراموش کرده ام.

2. یک موضوع را انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از تم پیش فرض اما آن's راه بیش از حد. این ایده آل است برای انتخاب یک موضوع است که بسیار کاربر پسند با لینک خوب دید خوب کنتراست رنگ و زیبا و جذاب طرح است. اگر شما می دانید که چگونه برای طراحی یک موضوع و یا می توانید تغییر تم را به شهوت و میل خود را, سپس شما باید انجام دهید تا محتوای منحصر به فرد و طرح های طرح همیشه یک انتخاب بهتر از تم های رایگان که احتمالا مورد استفاده توسط صدها نفر و یا بیشتر. یک جای خوب برای دریافت تم های این تم وردپرس دایرکتوری. یکی دیگر از یک جستجوی گوگل برای “وردپرس رایگان تم” 🙂

3. تصمیم گیری بر روی یک لینک ثابت ساختار پیوند یکتا واقعی هستند لینک سایت شما در پست های وبلاگ و وردپرس به شما می دهد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در اینجا. برای حداکثر عملکرد جستجوگرها شما باید به سادگی انتخاب کنید “yourdomain.com/blog-post-title” اما این واقعا پایین می آید به ترجیح شخصی که من شخصا don't فکر می کنم این باعث می شود که بسیاری از تفاوت بنابراین شما ممکن است ترجیح می دهند “yourdomain. com / سال / ماه / blog-post-title “است که همچنین پسند موتور جستجو (و کاربر). هر آنچه شما انتخاب می کنید انجام دهید فعال کردن لینک ثابت ویژگی زیرا در غیر این صورت شما'll کسانی که زشت رشته پرس و جو در سراسر آدرس خود را.

4. دانلود و نصب Google XML Sitemaps Generator پلاگین. این پلاگین طول می کشد مراقبت از به روز رسانی و ارسال نقشه سایت خود را به گوگل و دیگر موتورهای جستجو. این اجازه می دهد تا موتور جستجو به دانستن بیشتر در مورد ساختار وب سایت خود را.

5. Dowload و نصب All In One SEO Pack افزونه. این افزونه بهینه سازی وبلاگ شما خروجی برای موتور جستجو بهینه سازی. بهینه سازی کلمات کلیدی در عنوان صفحه و بیشتر.

6. نصب ShareThis یا افزونه های مشابه اجتماعی فیس بوک پلاگین. این باید درست بعد از پست های خود را همراه با یک یادآوری اجازه دادن به بازدید کنندگان می دانند که آنها می توانید اشتراک به خوراک خود را. این راه بازدید کنندگان باید برخی از گزینه های زمانی که آنها به پایان خواندن پست های خود را. اگر آنها مانند پست های خود را, آنها قادر خواهند بود به سرعت از ارسال آن را به هر سایت های اجتماعی فیس بوک استفاده می کنند و یا ایمیل به یک دوست.

7. ایجاد یک صفحه درباره. شما باید با استفاده از این صفحه به معرفی خود به بازدید کنندگان خود را در پس زمینه کار خود را به آنچه شما انجام می دهید و دوست دارید و آنچه که مردم باید انتظار از وبلاگ خود. این وبلاگ شما را به تماس های شخصی است که کمک می کند تا بازدید کنندگان به شناسایی شما به عنوان یک انسان واقعی در پشت این وبلاگ. همچنین در نظر بگیرید قرار دادن یک یا چند عکس از خودتان در مورد صفحه (و یا بر روی یک عکس در صفحه: اگر شما ترجیح می دهید) که این نیز تا حد زیادی افزایش آگاهی انسان از بازدید کننده.

8. ایجاد یک صفحه تماس با. شما می توانید به سادگی با قرار دادن یک صفحه با e-mail دستورالعمل و یا استفاده از یک تماس با من پلاگین مانند امن و قابل دسترس PHP فرم تماس با ما. این اعتماد به نفس را به بازدید کننده است که او می تواند به شما برسد اگر او را انتخاب و مانند این در مورد صفحه می دهد و انسان را لمس کنید.

9. ایجاد یک حساب کاربری در فیدبرنر برای وبلاگ شما و بازدید کنندگان خود را قابل مشاهده گزینه برای عضویت در وبلاگ خود توسط RSS و توسط e-mail (فیدبرنر طول می کشد مراقبت از تمام این). این اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از آر اس اس خوان یا فقط پست های خود را توسط پست الکترونیکی. بیشترین بازدید کننده را هرگز بازگشت بنابراین شما باید آن را آسان و ارزشمند برای آنها را به اشتراک در وبلاگ خود و دریافت به روز رسانی های آینده.

اینها 9 از چیزهایی که من فکر می کنم در حال رایج ترین و مورد نیاز, اما, من می توانم, شما باید خودتان را به عنوان آنجا که ممکن است با وردپرس (یا دیگر پلت فرم وبلاگ نویسی انتخاب) سعی کنید از پلاگین های جدید و بهینه سازی تم خود را. آن's یک کار در حال پیشرفت است, اما شما باید't اجازه دهید که در راه خود را ارسال.

نظر شما می تواند راه اندازی یک رمز عبور حفاظت شده زیر دامنه و ایجاد یک کلون وبلاگ برای تست (یا نصب آن بر روی کامپیوتر خود را) زیرا هنگامی که شما شروع به گرفتن ترافیک شما باید't رفتن به تلاش چیزهای جدید در زندگی خود سایت که در آن همه چیز می تواند به بازدید کنندگان خود را بد تجربه گشت و گذار. یک کلون وبلاگ بدیهی است که فقط یک وبلاگ نصب و راه اندازی است که مسابقات واقعی خود سایت با همین موضوع همان پلاگین ها و چند ساختگی نوشته های بنابراین شما می توانید خود را تست.

هنگامی که شما وبلاگ خود را آماده رفتن تمام است که's از چپ به کار است شروع به نوشتن! شما باید خوب اولین پست معرفی خودتان را به طور خلاصه و اجازه دادن به خواننده می دانیم که شما در مورد صفحه با جزئیات بیشتر. شما باید برخی از ایده از آنچه که بازدید کنندگان می توانید انتظار از پست های وبلاگ خود.

در حال حاضر برای برخی از سریع نکات وبلاگ نویسی:

1. ایجاد پست ثابت. شما باید بهترین خود را سعی کنید به انجام حدود 3 پست در هر هفته حداقل. این همه بستگی به توانایی خود را به خودتان بیان با کلمات است. اگر شما're خوبی در آن و سپس ارسال به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید روزانه و یا حتی bidaily. اگر شما're نه پس سعی کنید حداقل 3 پست در هر هفته است.

2. استفاده از عناوین پست عاقلانه است. عنوان پست شما بسیار مهم است به عنوان آن را's بخشی که بیشتر قابل رویت به وب است. ایجاد آموزنده عنوان کلمات مورد نظر شما را انتخاب کنید در اینجا خواهد شد در نهایت سایت خود را رتبه در گوگل برای برخی و یا همه کسانی که کلمات کلیدی مشابه.

3. را متوسط به پست. نمی گویم که شما می توانید't فراموش کوچک پست های وبلاگ شما می توانید و باید اما شما باید بهترین خود را سعی کنید برای ایجاد کامل و غنی کلید واژه پست. نوشتن بهترین و بزرگترین پست به عنوان اگر شد مقاله با معرفی مطالب و نتیجه گیری.

4. پست در مورد وبلاگ های دیگر. خواندن وبلاگ های مورد همان موضوع از شما و لینک به آنها و انجام خود را چرخش در پست موافق مخالف ، در واقع سعی کنید برای شرکت در بحث های دوستانه با وبلاگ نویسان دیگر.

5. آنها را ترک تمایل برای اطلاعات بیشتر. پایان پست های خود را با یک متن کوچک در مورد آنچه شما'll be ارسال در مورد زمان آینده. خلاق و suspenseful.

6. اثبات خواندن و بررسی املا پست خود را قبل از انتشار. گاه به گاه غلط املایی خوب هستند اما اثبات خواندن و استفاده از spell checker باید نگه داشتن آنها را به حداقل برساند.

7. از آن لذت ببرید! شما باید با داشتن سرگرم کننده وبلاگ نویسی. اگر شما're فقط از شروع, شما احتمالا می تواند احساس کمی مرعوب و یا گاهی اوقات don't دانستن اینکه چه چیزی به پست. اما شما باید't استرس به مقدار مورد آن فقط استراحت و پس از برخی از زمان های دیگر. وبلاگ نویسی باید آرامش بخش استرس زا نیست. پیدا کردن الهام در اطراف شما.

به خوبی و که's آن وجود دارد که شما فقط برخی از نکات وبلاگ نویسی به شما آغاز شده است. این البته بیشتر بشود به وبلاگ نویسی مبتدیان. شما می توانید خیلی بیشتر با وبلاگ ها و استفاده از پلت فرم وبلاگ نویسی برای ایجاد نوع دیگری از تو رفتگی در دیوار سایت و سایت های AdSense اما این موضوع برای تمام مقاله های مختلف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید