وحشتناک طراحی وب اشتباهات است که صدمه دیده SEO

[ad_1]

یک وب سایت بسیار مهم است به منظور رسیدن به اهداف بازاریابی آنلاین. و یک وب سایت بدون داشتن یک حضور وب هیچ ارزشی ندارد بنابراین مهم است که برای طراحی یک جستجوگرها سایت که گوگل به راحتی می توانید خزیدن و سطح بالا رتبه بندی. وقتی که می آید برای طراحی وب سایت وجود دارد تعدادی از چیزهایی که ما نیاز به در مورد مراقبت از آنها به عنوان قدرت و یا شکستن تصویر نام تجاری است. امروز در اینجا مورد بحث ما رایج در طراحی وب اشتباهات است که صدمه دیده SEO بنابراین شما می توانید اجتناب از آنها را برای نتایج بهتر.

  • اشتباه هدر تگ پیاده سازی: یکی از اشتباهات رایج مردم را نادیده می گیرند از دست رفته است و اشتباه اجرای هدر تگ. هر چند آن's یک نقص جدی است که شما نمی تواند چشم پوشی از آن را به عنوان ممکن است خراب کردن تلاش های SEO شما.
  • سنگین تصاویر: اشتباه دیگری که تخریب نتایج جستجوی خود را و یا خود را از تلاش های SEO استفاده از سنگین تصاویر; آن را به عنوان ممکن است افزایش زمان لود صفحه تاثیر کار و تجربه کاربر است که کاهش بیشتر پایین رتبه وب سایت خود را. بنابراین آن است که همیشه خوب برای بهینه سازی اندازه تصویر قبل از آپلود آن در سایت.
  • غیر پاسخگو وب سایت: یک وب سایت غیر پاسخگو است و بزرگترین وب سایت طراحی اشتباه آن را به عنوان ممکن است مشتریان خود را دور و را بسیار بد تاثیر شرکت خود را در مقابل مشتریان. بنابراین شما باید همیشه برای موبایل-دوستانه و یا وب سایت پاسخگو, پس, آن ممکن است کمک به شما جذب بارهای از ترافیک به وب سایت خود را.
  • نازک محتوا: اگر شما می خواهید برای جذب بازدید کنندگان به وب سایت خود را, بنابراین شما نیاز به آنها را دلیلی برای انجام این کار و محتوای این تنها راهی است که کمک می کند تا شما دریافت بازدید کننده در وب سایت خود را با موفقیت. مطمئن شوید که شما don't miss the محتوا بخشی در حالی که ایجاد یک فوق العاده در طراحی وب سایت آن را به عنوان ممکن است بر SEO و شکستن تصویر خود را در مقابل بازدید کنندگان خود را.
  • اسکرول نامحدود: آن است که بسیار محبوب این روزها, اما اگر شما don't می دانم که راه واقعی برای استفاده از این ویژگی, پس, آن ممکن است به نوبه خود جدول و تحت تاثیر قرار رتبه بندی است. به عنوان آن را به زمان بیشتری برای بارگذاری که بر تجربه کاربر بنابراین شما باید't را از هر گونه اشتباه.

اینها برخی از اشتباهات رایج که صدمه دیده SEO و تحت تاثیر قرار رتبه بندی و شهرت نام تجاری خود در بازار بسیار رقابتی. شما حتی می توانید استخدام یک کارشناس جستجوگرها است که کمک می کند تا شما را بهره مندی از تجربه خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید