وبلاگ نویسی برای پول خود را بایگانی وبلاگ همیشه سبز دارایی!

[ad_1]

وبلاگ نویسی برای پول خود را ساخت وبلاگ بایگانی همیشه سبز دارایی. یک راه برای کسب درآمد از وبلاگ خود. بایگانی وبلاگ قلب و سابقه وبلاگ خود. آن وجود دارد هنگامی که شما خود را ایجاد اولین وبلاگ و هنوز هم وجود دارد که شما نوشتن وبلاگ خود را در آینده است. هیچ چیز در آن تغییر خواهد کرد اما راه شما استفاده از آن چیزی است که می تواند یک تفاوت بزرگ را.

شما ممکن است از خود بپرسید چه اتفاقی افتاد به پست های وبلاگ خود را در گذشته است. آنها هنوز هم وجود دارد ؟ می توانید آنها هنوز هم کمک به وب سایت خود را's ترافیک? در حال بازدید کنندگان خود را هنوز هم خواندن آنها را ؟ هر چه پرسش های شما و نتیجه گیری وجود خواهد داشت یک چیزی که ثابت خواهد بود و این واقعیت که شما هنوز هم می تواند استفاده و تولید مقدار زیادی از پول را از پست های وبلاگ بدون توجه به چه مدت آنها نادیده گرفته شده اند در پوشه بایگانی . آن را فقط یک ماده از بهینه سازی محتوا!

در اینجا برخی از ترین و موثر ترین راه اثبات شده برای شما را بیشتر از پست های وبلاگ خود را در پوشه بایگانی.

> نظارت و به روز رسانی کلمه کلیدی بهینه سازی

→ به عنوان یک اینترنت وبلاگ نویس و یا فروشنده شما باید آگاه باشید از تعریف استراتژی کلیدی و بهینه سازی صفحه وب. چرا که آنها هر دو نقش مهمی در احیای قدیمی خود را پست وبلاگ. با توجه به این که آن را در حال حاضر و به نوعی نابهنگام شما باید اعمال فرآیند با توجه به محتوای آن را در تاریخ همتراز با وبلاگ امروز.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بزرگ و پیچیده اما نتایج مطمئنا ارزش تمام تلاش هنگامی که شما در رسیدن به رتبه بهتر در موتورهای جستجو و افزایش در وب سایت شما's یا وبلاگ's ترافیک.

> ایجاد فوتی و فوری دعوت به عمل

→ شما باید مطمئن شوید که همه از پست های وبلاگ خود را به یک تماس به عمل است. نه فقط یک تماس ساده به اقدام, اما فوتی و فوری! این را به خوانندگان خود را بیشتر کلیک کنید در لینک های خود را دادن به شما این شانس را به آنها نشان می دهد آنچه شما واقعا می کردم.

> خود را بهینه سازی ورودی و خروجی لینک

→ این است که مطمئن شوید که شما را پیر پست های وبلاگ پس از تحت فرایند خاص به روز رسانی می تواند کمک به شما در بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو متفاوت است.

این را واقعا به خوبی کار می کنند زمانی که شما یک عضو از یک دایرکتوری مقاله ،
ترکیب ارائه شده به خوبی شناخته شده سایت. شما همچنین می توانید این مقالات را در سایت خود را نه تنها به طور مستقیم آنها را به یک صفحه خاص بلکه برای نشان دادن خوانندگان خود را که شما در حال حاضر وبلاگ نویسی, برای برخی از زمان در حال حاضر.

> مطالب خود را پاسخگوی خودکار و لیست پستی

→ بهترین پست های وبلاگ در گذشته می توان به عنوان مدبر لینک خود را پاسخگوی خودکار و یا عنوان مطالب برای خبرنامه خود را.

> محتوای رسانه های اجتماعی

→ در علاوه بر این به اشتراک گذاری و استفاده از بهترین پست با لیست پستی خود را, شما همچنین می توانید استفاده از آنها را به عنوان منابع خود را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و غیره.

> تبدیل وبلاگ شما آرشیو به ارزش بسته بندی شده محصولات اطلاعاتی

→ شما می توانید با استفاده از برخی از بهترین وبلاگ ها و یا نوشته های خود را بسیار خود محصول اطلاعاتی. همه شما باید انجام دهید این است که برای کامپایل تمام کسانی که به یک کتاب و تند! شما در حال حاضر باید یک درآمد جدید ژنراتور!

وبلاگ نویسی برای پول با استفاده از مطالب در وبلاگ خود پاسخها ممکن است نیاز به تلاش های اضافی, اما از آن خواهد شد به خوبی به ارزش در حالی که خود را. بهتر است به سرمایه گذاری یک چیزی کمی نسبت به از دست دادن تمام چیزهایی که شما سخت کار کرده اند برای. به هر حال همانطور که شما انجام این کار شما نه تنها چیزی است که شما می توانید برای استفاده از زمان حال, اما شما همچنین چیزی که می تواند شما را به منبع مداوم از ترافیک و درآمد برای ماه ها یا حتی سال آینده – همیشه سبز دارایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید