وابستگی متقابل در سئو و طراحی وب سایت

[ad_1]

وجود یک تعادل ظریف بین موتور های جستجو بهینه سازی و طراحی وب سایت اغلب تعیین کننده موفقیت یک وب سایت خاص در نسل ترافیک. در حالی که هر یک از هدف های مختلف هر دو صرف مکمل فرآیندهای است که نمی خواهد به معنی بسیار و اگر نه تکمیل دیگر. مهم نیست که چگونه awesomely ساختار وب سایت خود را است, آن را نمی خواهد دریافت هر گونه ترافیک اگر بهینه شده است. یکی دیگر کاملا بهینه سازی سایت و نه به نفع صاحب سایت یا اگر بازدید کنندگان نمی خواهد یک تجربه کاربری خوب است که آنها را متقاعد به خرید و یا فایده از محصولات و خدمات ارائه شده توسط وب سایت.

انسان's ادامه داد: وابستگی به شبکه جهانی وب همواره الهام بخش بسیاری از تجار و بازرگانان قرار داده تا وب سایت خود را. در واقع چند صدها نفر از وب سایت ها و وبلاگ سایت قرار داده تا در اینترنت هر روز – ایجاد یک Cosmo از سایت های است که رقابت برای جلب توجه هر کسی که با استفاده از اینترنت. برای مثال اگر شما استفاده از گوگل به جستجو برای چیزی است که شما می خواهید برای پیدا کردن, شما قطعا به یک لیست از نتایج طبقه بندی شده اند به اهمیت خود را به عنوان در گوگل,'s نظر. بهینه سازی موتور جستجو می تواند کمک به وب سایت خود را در رتبه بالا و ظاهر شدن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل, اما از آن خواهد شد طراحی وب سایت که سبب جذب بازدید کنندگان خود را به ماندن در صفحه خود را.

آن را بسیار روشن است که بهینه سازی موتور جستجو است نه کامل بدون یک وب سایت خوب طراحی شده است. در راه همان یک طراحی وب سایت خوب را معنا نیست که هر چیزی اگر هیچ SEO (بهینه سازی موتور جستجو) خواهد کار بر روی آن. در اصل هر دو از این سایت روش توسعه باید سهم خود را از پیچیدگی است. جستجوگرها برای مثال برای استفاده های متعدد sub-تکنیک های کار خود را به پایان خواهد رسید. او ممکن است مجبور به استفاده از مقاله بازاریابی به عقب-ارتباط و مواد دیگر فقط برای “متقاعد کردن” گوگل's الگوریتم که خود سایت است که در واقع قابل توجه است.

اما پس از این سایت رسیده است که سطح اهمیت در چشم گوگل, طراحی وب سایت قطعا طلسم کردن تفاوت بین یک وب سایت موثر است به راحتی اخراج توسط بازدید کنندگان به عنوان “یکی از این سایت های بی فایده دوباره”. آن است که طراح وب سایت's کار به مطمئن شوید که وب سایت به نظر می رسد خوب و قابل ارائه. در راه همان, طراح همچنین نیاز به مطمئن است که بازدید کننده را به راحتی پیدا کردن راه خود را در مورد وب سایت باقی می ماند و علاقه مند به مرور از طریق صفحات در آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید