همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تلفن همراه SEO

[ad_1]

گوشی های هوشمند اعتیاد واقعی است و این یک پدیده جهانی است. برای اکثریت مردم, چک کردن تلفن خود را اولین چیزی که در صبح روز مراسم است. نیازی به گفتن نیست, دستگاه های تلفن همراه تغییر کرده است زندگی می کند به طور چشمگیری و همچنین راه مردم استفاده از وب سایت که منجر به تغییر در جستجوگرها. اگر شما بهینه سازی وب سایت شما برای موبایل, جستجوگرها بالا وجود دارد شانس که شما رسیدن به مخاطبان هدف خود را و یا جلب رضایت مشتریان خود را. خواندن نگه دارید بدانید که چگونه شما می توانید با ارائه ایده آل تجربه تلفن همراه به مخاطبان خود را.

آنچه که اهمیت موبایل SEO?

موبایل جستجوگرها بسیار مهم است چرا که این شما را قادر به رسیدن به مخاطبان هدف خود را در زمان مناسب و در جای مناسب است. هر روز مردم در حال کشف مزایای بیشتر و بیشتر از گوشی های هوشمند است که منجر به ترافیک تلفن همراه فراتر دسکتاپ ترافیک. به منظور ارتباط با میلیون ها نفر از کاربران تلفن همراه شما نیاز به یک تلفن همراه موثر استراتژی جستجوگرها. طبق گزارش کاربران گوشی های هوشمند را بسیار بالاتر قصد خرید از دسکتاپ کاربران است. بنابراین شما نیاز به وجود داشته باشد زمانی که خریداران بالقوه به دنبال محصولات یا خدمات خود را.

گوگل's همراه اول شاخص مطرح شده اهمیت Mobile SEO

ساخت وب سایت های موبایل پسند بود نگرانی در میان اکثر کسب و کار آنلاین با تشکر برای افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند در سراسر جهان است. اما گوگل,'s همراه اول شاخص آن را اجباری برای کسب و کار آنلاین را به یک نسخه موبایل از وب سایت خود را. به عنوان در هر تلفن همراه برای اولین بار شاخص های غول جستجو اعلام کرد که این امر می تواند بیشتر ترجیح به سایت's که نسخه تلفن همراه هنگامی که آن را به رتبه بندی. وب سایت تلفن همراه خواهد بود crawled شده توسط گوگل برای تعیین محتوا و عملکرد و تجربه کاربر. با اعلام این بدان معنی است که کسب و کار آنلاین باید اقدام اگر آنها نمی خواهند به از دست دادن مشتریان خود را به رقبای خود.

وب سایت با طراحی پاسخگو فارس به خوبی در موتورهای جستجو

هنگامی که در حال توسعه تلفن همراه خود را در سایت شما در حال رفتن به گزینه 3 -, طراحی یک سایت جداگانه در یک زیر دامنه یا پویا در خدمت. در میان سه گزینه گوگل ترجیح طراحی پاسخگو چرا که راه شما فقط باید یک وب سایت تطبیق با دستگاه هایی که از آن استفاده می شود ، شما نمی خواهد که برای ساخت وب سایت های مختلف برای دستگاه های مختلف تلفن همراه و اندازه صفحه نمایش.

داشتن یک وب سایت پاسخگو است که کمتر از بدون هیچ زحمتی به عنوان به خوبی. چنین وب سایت تنها یک کد پایه ساخت و نگهداری بسیار آسان است. همچنین طراحی پاسخگو است که رفتن به وب سایت خود را به آسانی واجد شرایط برای گوگل,'s همراه اول شاخص.

ملاحظات مهم برای تلفن همراه SEO

  • سرعت صفحه : شما نمی توانیم به یک وب سایت تلفن همراه است که بارهای بسیار آهسته است. کاربران تلفن همراه هستند و حتی بیشتر بی تاب از کاربران دسکتاپ و آنها ممکن است صبر کنید برای 5 تا 7 ثانیه برای وب سایت خود را برای بارگذاری. شما نیاز به دوره تجزیه و تحلیل عملکرد وب سایت تلفن همراه خود و ایجاد تغییرات لازم. برخی از پیشنهادات خود را برای بهبود سرعت صفحه خواهد بود بهینه سازی تصاویر, به روز رسانی به HTTPS استفاده از CDN ، حرفه ای ارائه بهینه سازی SEO خدمات می تواند به شما بیشتر در ورودی.
  • تجربه کاربر : علاوه بر این که در بر داشت به راحتی وب سایت تلفن همراه خود باید به ارائه یک تجربه کاربر برجسته. شما نیاز به مراقب باشند در مورد وظایف مشترک انجام شده توسط خود را به مشتریان خود قصد. مطمئن شوید که برای انجام دور با هر نوع مانعی که ممکن است مانع از کاربران خود را از رسیدن به اهداف خود را سریع.
  • بهینه سازی محلی : تلفن های هوشمند تبدیل شدن به خصوص زمانی مفید است که کاربران در خارج و در مورد. حدود 76 درصد از کاربران تلفن همراه جستجو برای چیزهایی که در این نزدیکی هست به جایی که آنها هستند. این به این معنی است که واقعا رسیدن به موفقیت در جستجوگرها شما نیاز به بهینه سازی تلفن همراه خود را در سایت برای جستجوی محلی.

دیجیتال و موبایل چشم انداز دستخوش تغییرات سریع. بنابراین حتی هنگامی که شما یک ادم تلفن همراه جستجوگرها استراتژی سرمایه گذاری قابل توجهی در ارتقاء آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید