همه جستجوگرها همه چیز شما نیاز به دانستن

[ad_1]

بسیاری را در بهینه سازی موتور جستجو جهان و در عین حال برخی از اصول باقی می ماند همان. به منظور طراحی استراتژی بازاریابی اینترنتی مهم است که شما باید یک بنیان قوی برای ساخت بنا.

برای مثال تاریخی کلمات کلیدی مورد هدف قرار گرفتند با تنها هدف از رتبه بندی آلی. امروز که چنین نیست. اما کلیدی ترین بخش ضروری از هر طرح بهینه سازی موتور جستجو. به دنبال فراتر از جستجوگرها آب آنها را تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی به ما می گوید زیادی در مورد کاربران و چرا آنها جستجو کنید.

در اینجا چند تکنیک های همیشه سبز است که باید بخشی از استراتژی های بازاریابی اینترنتی:

حذف هر چیزی که بدن افت می کند به سایت خود

یک سرعت بارگذاری سایت تاثیر منفی در رتبه بندی کلی از سایت. دلیل این است که تجربه کاربر به طور کامل از دست داد. کاربران به ندرت صبر کنید برای بیش از 3 ثانیه برای یک وب سایت به طور کامل لود. تنبل وب سایت می تواند مضر برای هر دو کاربران و برای رتبه بندی. و حذف هر چیزی را در سایت خود مانند گرافیک های سنگین و یا فیلم ها که کم کردن زمان بارگذاری.

لینک به محتوای مربوطه تنها

لینک دادن به صفحات مربوطه خوب است برای سایت شما. مطمئن شوید که این صفحات باید مقامات بالاتر سطح است که تاثیر مثبت خود را رتبه بندی. خوب ارتباط نمی خواهد مردم خود را در صفحه. را انتخاب کنید لینک های خود را با دقت.

نوشتن برای انسان برای اولین بار

محتوای قدرتمند است – برای اهداف جستجوگرها و برای جذب بازدید کنندگان به وب سایت خود را. مطمئن شوید که شما نوشتن نیست تنها با بهینه سازی موتور جستجو داشته باشید. محتوای آن را از دست می دهد جذابیت و خوانندگان می تواند به آنچه می خواهید می گویند. مطمئن شوید که شما را به نوشتن برای خوانندگان خود را اول است.

قابل اعتماد سایت به لینک به شما

ساخت یک لینک مشخصات از سایت های قابل اطمینان از طریق اینترنت لینک دادن به وب سایت خود را. این کمک می کند تا ساخت قدرت از وب سایت خود را بیش از حد و تضمین می کند که خود را رتبه بندی بالاتر بروید.

باید تجزیه و تحلیل ترافیک وب در محل

بدون داشتن وسیله ای برای اندازه گیری موفقیت خود را هر استراتژی بازاریابی با شکست مواجه خواهد شد. از این رو, مطمئن شوید که شما را تجزیه و تحلیل ترافیک وب در محل قبل از اینکه شما شروع خود را با بهینه سازی موتور جستجو و تلاش.

متا داده ها بیش از حد مهم است

خوبی گردد توضیحات متا می تواند کمک به وب سایت خود را به خاطر افرادی که در جستجوی یک جان کلام آنچه را در سایت خود را حتی قبل از آنها باز کردن لینک از توضیحات متا. بنابراین ایجاد منحصر به فرد توصیف متا برای هر یک از لینک ها در صفحه وب خود را.

خواندنی و معنی دار آدرس ها تنها

Url هایی که کوتاه هستند و به طور کامل توصیف هدف از این صفحه بسیار آسان به درک و ارائه اطلاعات کافی به موتورهای جستجو زمانی که آنها خزیدن وب سایت خود را بیش از حد.

ساخت شتاب با سایت های اجتماعی

با بهینه سازی موتور جستجو و شما نمی تواند چشم پوشی از پتانسیل رسانه های اجتماعی. همیشه شامل یک استراتژی رسانه های اجتماعی در استراتژی جستجوگرها خود را.

بالاتر از همه, اطمینان حاصل شود که وب سایت شما دارای محتوای منحصر به فرد, روشن, تصاویر و کلمات کلیدی مناسب است – این قطعا کمک همه تلاش های SEO شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید