همراهی مردم در روز طبیعت گام بزرگی برای شکست کرونا است

[ad_1]

سیدسعید شاهرخی روز چهارشنبه ه با صدور پیامی از همراهی و مشارکت عموم مردم و دست اندرکاران در بخش‌های مختلف اجرایی، انتظامی، خدماتی و رسانه‌ای استان در اجرای موفق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌ویژه روز سیزدهم فروردین قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: سیزده بدر یا جشن بدرقه نوروز از مهم‌ترین رسوم مشترک در میان اقوام ایرانی است که در سال‌های اخیر روز آشتی با طبیعت تلقی می‌شود و طبق سنت هر ساله  مردم در روز ۱۳ فروردین  به دامن طبیعت رفته و یک روز را خارج از منزل سپری می‌کنند.

استاندار همدان گفت: امسال برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و مشارکت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در منزل ماندند و زمینه موفقیت و اثربخشی طرح و جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری را فراهم کردند که از همکاری و همراهی شما مردم استان تشکر می‌کنم.

شاهرخی خاطرنشان کرد: با بررسی‌هایی که از سطح شهر و محورهای ورودی و خروجی شهر و تفرجگاه‌ها انجام گرفت و طبق گزارش فرمانداران، مردم استان همکاری بسیار خوبی در روز طبیعت داشته و اکثر آنها از  خانه خارج نشدند که این امر گام بزرگی در قطع زنجیره انتقال ویروس و مقابله با آن خواهد بود.

وی با بیان اینکه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که از هشتم فروردین‌ماه و با هدف کاهش زنجیره شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور آغاز شده است افزود: این طرح به شکل مطلوب و با هم افزایی قابل تقدیر مردم استان همدان در حال اجرا است.

استاندار همدان یادآوری کرد: امیدوارم با همت دستگاه‌های متولی و تداوم تلاش‌های ارزشمند آنها در اجرای این طرح اثرگذار و همراهی مردم عزیز استان شاهد روند نزولی ابتلا به ویروس و ثبات در آن برسیم و مردم به زندگی عادی خود برسند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید