هفت اصل از ISEB تست نرم افزار

ISEB نرم افزار تست بنیاد آموزش دوره معرفی دانشجویان به اصول تست نرم افزار از جمله دلایل برای انجام آزمایشات اولیه آزمون فرآیندها و اصول کلی است که زیر بنای تست خوب عمل است. دانستن این اصول و درک چگونه آنها را تحت تاثیر قرار تستر نرم افزار بسیار مهم است برای عبور از ISEB نرم افزار تست بنیاد امتحان.

1. آزمایش نشان می دهد حضور اشکالات

که تست نشان می دهد که مشکلات وجود دارد اما نه این که مشکلات وجود ندارد.

این اصل نهفته در هسته ISEB نرم افزار تست راهنمایی. دقیق و تست تحلیلگر می داند که حتی اگر یک آزمون را آشکار نمی کند هر گسل موضوع آزمون است نه لزوما خطا رایگان.

هدف اصلی از انجام یک آزمایش است که برای شناسایی نقص. کار با این فرض که هر محصول را شامل نقص از نوعی یک آزمون نشان می دهد که خطاها به طور کلی بهتر است از یکی که نیست. تمام آزمایشات باید طراحی شود به فاش کردن به عنوان بسیاری از اشتباهات به عنوان امکان پذیر است.

2. جامع تست غیر ممکن است

جامع تست تغذیه تمام اطلاعات ممکن است ترکیبات به نرم افزار به منظور اطمینان حاصل شود که هیچ تست نشده وضعیت می تواند بوجود می آیند هنگامی که نرم افزار منتشر شده است. به جز در بسیار ساده برنامه های کاربردی ممکن است تعدادی از داده های ترکیبی است forbiddingly بالا; آن است که موثر و کارآمد برای تست به تمرکز بر روی خطرات و اولویت های, به طوری که آزمون هدفمند به تست نیاز دارد.

3. آزمایش اولیه

یک محصول (از جمله اسناد و مدارک از جمله مشخصات محصول) آزمایش می تواند به عنوان به زودی به عنوان آن ایجاد شده است. این ISEB نرم افزار تست راهنمایی توصیه آزمایش یک محصول در اسرع وقت در جهت رفع خطاها به سرعت به عنوان امکان پذیر است. مطالعات نشان داده اند که خطاهای شناسایی شده در اواخر فرایند توسعه به طور کلی هزینه بیشتر برای حل و فصل.

برای مثال: یک خطا در مشخصات محصول ممکن است نسبتا آسان به تعمیر. اما در صورتی که خطا در انتقال به نرم افزار برنامه نویسی و سپس رفع اشتباه می تواند تبدیل به پر هزینه و وقت گیر است.

4. نقص خوشه

مطالعات نشان می دهد که مشکلات در مورد نرم افزار تمایل به خوشه ای در اطراف یک مجموعه محدود از ماژول ها و یا مناطق. هنگامی که این مناطق شناسایی شده اند و کارآمد آزمون مدیران قادر به تست تمرکز روی مناطق حساس در حالی که هنوز در حال جستجو برای خطا باقی مانده ماژول های نرم افزار.

5. این ‘آفت’ پارادوکس

مانند بیش از آفت کش ها استفاده می شود مجموعه ای از آزمون استفاده می شود که بارها و بارها در همان نرم افزار محصول کاهش خواهد یافت و در اثر. با استفاده از انواع آزمون ها و تکنیک ها را در معرض طیف وسیعی از نقص در سراسر مناطق مختلف محصول.

6. تست وابسته به بافت

همان آزمون باید اعمال نمی شود در سراسر هیئت مدیره. نرم افزار های مختلف محصولات مختلف مورد نیاز توابع و اهداف. یک تست طراحی شده بر روی یک وب سایت به عنوان مثال ممکن است کمتر موثر هنگامی که به یک اینترانت نرم افزار. آزمون طراحی شده برای یک کارت اعتباری پرداخت صورت ممکن است بی ارزش اگر دقیق انجام شده در انجمن بحث و گفتگو.

به طور کلی بالاتر و احتمال تاثیر آسیب های ناشی از شکست در نرم افزار بیشتر سرمایه گذاری در اجرای نرم افزار تست.

7. عدم وجود خطا و مغالطه

اعلام کرد که یک آزمایش به کشف هیچ اشتباهات همان است که اعلام کرد نرم افزار “خطا”. به منظور اطمینان حاصل شود که کافی تست نرم افزار روش های در حال انجام در هر وضعیت تست باید فرض کنیم که تمام نرم افزار شامل برخی (البته پنهان) گسل.

خلاصه

نرم افزار تست عملکرد خوب یک بخش ضروری از حصول اطمینان از کیفیت محصولات آن است. در حالی که نرم افزار تست نمی تواند تضمین نماید که این نرم افزار حاوی هیچ خطاهای آن کمک قابل توجهی برای شناسایی و کاهش گسل بهبود احتمال این که نرم افزار اجرای موفق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *