هدایت تحصیلی دانش‌آموزان پایه نهم تعیین تکلیف شود

[ad_1]

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، مسعود شکوهی در جلسه تصمیم گیری در خصوص نحوه محاسبه عملکرد تحصیلی دانش آموزان پایه نهم در هنگام صدور نمونه برگ نهایی هدایت تحصیلی دانش آموزان افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات متعددی که این بیماری ایجاد کرده است؛ یکی از مهمترین موضوعات در آموزش و پرورش که بزودی با آن درگیر خواهد شد بحث هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم است.  

وی ادامه داد: باید در این جلسه هم فکری و جمع بندی لازم در خصوص چگونگی انجام فرآیند هدایت تحصیلی با توجه به شرایط موجود اتخاذ شود تا بررسی و تصویب نهایی در شورای برنامه ریزی هدایت تحصیلی صورت گیرد و موضوع هدایت تحصیلی تعیین تکلیف شود.  

هر کدام یک از اعضای حاضر در جلسه در ادامه به بحث و تبادل و نظر پرداختند و در پایان جلسه بنا شد مصوبات این جلسه در شورای هدایت تحصیلی مطرح شود و در نهایت تصمیم گیری لازم انجام و به استان ها ابلاغ شود.  

جلسه تصمیم گیری در خصوص نحوه محاسبه عملکرد تحصیلی دانش آموزان پایه نهم در هنگام صدور نهایی هدایت تحصیلی به ریاست مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید