نمایه سازی معنایی نهفته

[ad_1]

LSI یا نمایه سازی معنایی نهفته است روش مورد استفاده توسط موتورهای جستجو را برای مشاهده و رتبه بندی صفحات وب در یک انسان و راه طبیعی است. این الگوریتم از LSI تجزیه و تحلیل از پشت صحنه. این الگوریتم ها نگاه کنید نه تنها برای کلمات کلیدی بلکه برای کلمات مرتبط و مترادف که ممکن است در حال حاضر بر روی صفحه است. یک مثال از این می تواند یک صفحه که دارای کلمه بازدید کننده و تجزیه و تحلیل توسط LSI روش به کلمات مانند گردشگری مهمان sightseer و غیره بر روی صفحه است.

تاریخچه

گوگل خریداری شده اعمال می شود معناشناسی در سال 2003. این نرم افزار از تکنولوژی این شرکت مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی و استخراج اطلاعات از وب سایت ها در راه است که شبیه به روش مورد استفاده توسط انسان در حالی که اقدام است. تنها هدف از این تمرین این بود که به کمک گوگل در تطبیق تبلیغات حستبلیغ با صفحات وب مرتبط جایی که این تبلیغات نمایش داده خواهد شد. در مراحل اولیه تبلیغات حستبلیغ همسان کلمات کلیدی موجود در صفحات با کلمات کلیدی موجود در تبلیغات است. این منجر به میلیون ها نفر از صفحات داشتن هدف مشابه نمایش کلمات کلیدی برای ایجاد ترافیک به وب سایت خود را. محتوای شد که در حال حاضر در این وب سایت بود و عملا غیر واقع بینانه است. این منجر به بسیاری از صفحات جستجو به دادن.

مشکلاتی از قبیل چاشنی کلمه کلیدی و استفاده از لینک های متقابل برای افزایش ترافیک وب سایت افزایش دادند در چنین سناریویی. این بود که منجر به ترکیب در حال حاضر مشکلات موجود. این led گوگل و بخشی از MSN و یاهو به قطع به روش لینک کردن متقابل برای رتبه بندی موتور جستجو از صفحات. این به افزایش لینک های ورودی در حال تبدیل شدن مهم برای رتبه بندی هدف.

تکامل از LSI

برخی از روش های است که گنجانیده شده بود با ظهور LSI به شرح زیر است.

سایت های با مضمون:

تغییر از استفاده از کلمه کلیدی بر اساس سایت تم سایت های مبتنی بر هدف از رتبه بندی موتور جستجو یکی از تغییرات عمده آورده نمایه سازی معنایی نهفته. این مستلزم استفاده از مترادف ها و کلمات مرتبط در حالی که در حال توسعه و یا ساخت وب سایت.

متن لنگر:

در روزهای اولیه از تکنیک های SEO که تمرکز بر روی تک تک کلمات کلیدی و یا عبارات به صورت داخلی و همچنین به عنوان لینک های خارجی. این یک احساس عمومی که اگر یک کلمه کلیدی خاص است که تولید ترافیک برای وب سایت; آن را به استفاده گسترده در سراسر. اما پس از معرفی LSI توسط گوگل, وب سایت که تا به حال یک رتبه بالاتر در ابتدا در حساب از لینک های ورودی مربوط به تک کلمات کلیدی در حال حاضر از دست داده و در رتبه بندی مسابقه. از این رو انواع متون لنگر باید مورد استفاده قرار گیرد در حالی که طراحی وب سایت.

خلاصه

به طور خلاصه همه چیز LSI نعمت تم سایت های مبتنی بر جای کلمه تنها محور سایت. به طور طبیعی دقت صفحات نوشته شده باشد برای بهینه سازی سایت. مترادف جمع و زمانها باید مورد استفاده قرار گیرد هر جا که ممکن است برای گرفتن نتایج بهتر از موتورهای جستجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید