نماینده مجلس: با طرح کاج می‌توان به نتایج درخشانی رسید

[ad_1]

دکتر جلیل میرمحمدی یکشنبه شب در کمیته اندیشه‌ورز و کارگروه اجتماعی و سلامت استان با اشاره به ارزشمند بودن طرح ملی کاج و با اشاره به اهمیت همدلی بخش ها و ارگان ها در موفقیت طرح، بیان داشت: معطل مسائلی از قبیل دستورالعمل ها و گزارش‌دهی نشده و تلاش کنید از اصل موضوع که همدلی و تفاهم و هم افزایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب است، غافل نشوید.
نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: از نکات بسیار مهم این است که طرح را با پشتوانه علمی دانشگاه پیش ببرید و چارچوبی مشخص با پایه های علمی و پژوهشی برای طرح مد نظر قرار دهید.
وی با اشاره به ظرفیت بسیار خوب دانشگاه میبد برای کمک به این طرح، گفت: قبل از هر گونه اقدام عملی، بنیان کار را به دانشگاه میبد محول کنید تا با تخصص بسیار خوبی که این مجموعه دارد، پروپوزال طرح را آماده کند.
در این جلسه معاون فرماندار، رئیس بهزیستی، رئیس تامین اجتماعی، رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی، رئیس صمت، عضو شورای شهر و نماینده فرمانداری، نماینده دانشگاه امام صادق(ع) تهران، رئیس نظام پزشکی و مشاور فرماندار در امور بانوان و دیگر فعالین حوزه های مرتبط به بیان مسائل مرتبط با سلامت کارگران و رفع آسیب های اجتماعی در این قشر پرداختند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید