نقش محتوا در SEO

[ad_1]

زمانی که یکی می شنود “SEO” آن را تقریبا به صورت خودکار شروع به فکر کردن از ویژگی های مهم مانند لینک های نمایه سازی وب سایت و غیره. یک عنصر بسیار مهم است که مردم تمایل به چشم پوشی است اما کاملا تاثیر محتوا و تولید محتوای با کیفیت است که کمک جستجوگرها.

اما دقیقا چه محتوا باید با بهینه سازی موتور جستجو?

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی مهم ترین عامل در صفحه خود متوجه شده توسط موتورهای جستجو است. با توجه به روند از کاربران خواندن نمایش داده شد هنگامی که در جستجوی آنلاین مطمئن شوید مطالب خود را منطبق نمایش داده شد خود را از طریق کلمات کلیدی مناسب است که در این ترفند به ظاهر شدن در نتایج حاصل از مشتریان بالقوه است.

هدف قرار دادن مخاطبان خود را

این که آیا شما با هدف را برای مشتریان محلی و یا بین المللی مخاطبان لازم از جمله کلمات کلیدی در مقاله خود یا وبلاگ خود پست باید انجام شود به عنوان طبیعی که ممکن است. برای مثال اگر شما پخته محصولات فروشگاه در تورنتو به دنبال بهتر حضور خود را در میان مشتریان محلی شما نمی توانید فقط جای “نانوایی در تورنتو” به طور تصادفی در هر پاراگراف.

آن را فقط یک ماده از ظاهر نیست spamm-y (و اجتناب از مجازات) آن را نیز در مورد در واقع ارائه محتوا است که مخاطبان را متوقف خواهد کرد و با توجه به پرداخت. حتی اگر هدف نهایی شما این است برای تبلیغ به کاربران با کیفیت باید اولویت.

انواع مختلف محتوا

SEO بازاریابان و نویسندگان به طور معمول می آیند تا با انواع مختلف از محتوا به جای خود لازم و کلیدی در. اینها برخی از انواع استفاده و هر کس کمک می کند تا برای کمک به یک سطح از نظر محتوای وب سایت.

مقالات

تقریبا در هر وب سایت موظف است شامل یک دسته کامل از مقالات است. مقالات به معنای واقعی کلمه می تواند در مورد هر چیزی – از آموزنده قطعات به ویژگی های در یک رویداد. همچنین آنها به طور معمول طولانی و ترک مقدار زیادی از اتاق را برای بسط.

شبیه به آنچه که شما می خواهم به عنوان خوانده شده در یک مجله یا روزنامه در حالی که آنها کاملا رسمی در تن آنها نمی شود بیش از حد دوستانه است ، مقالات به طور معمول حفظ معقول تن است که کمک می کند تا به معرفی کلمات کلیدی مهم و حتی ایجاد یک درجه از قدرت را به عنوان به خوبی.

پست های وبلاگ

یکی دیگر از نوع بسیار محبوب محتوای وب سایت است پست های وبلاگ. این به طور معمول بزرگتر برخورد با مخاطبان جوان به دلیل بازیگوش تن استفاده می شود و همچنین مدت زمان کوتاهتر از پست.

اگر نام تجاری خود را اجازه می دهد تا برای آن پست های وبلاگ می تواند بزرگ برای زمانی که شما می خواهید به نظر می رسد بیشتر گاه به گاه و شخصی به مخاطبان خود را. آنها همچنین آن را آسان تر به “به طور طبیعی” ترکیب کلیدی در متن.

Infographics

با infographics, در ضمن شما واقعا شروع به تنوع مطالب خود از تصاویر در حال حاضر درگیر است.

از جدی آمار به دمدمی (اما هنوز هم آموزشی البته) کمیک, infographics, اجازه می دهد تا شما را به ارائه مسائل از جمله اطلاعات مربوط به محصول به مخاطبان خود را در راه است که آسان تر برای جذب به لطف کمک تصاویر و مقدماتی و پایانی پاراگراف حاوی کلمات کلیدی است.

ویدئوها

ویدئوها در حال نهایی محتوای diversifier – شما حرکت از فقط ساخت مخاطب فقط نگاه/خواندن چیزی است که برای ایجاد یک تجربه پویا با تشکر از تصاویر متحرک و حتی صدا.

ویدئوها لازم نیست که منتشر شده و اغلب, اما زمانی که آنها باید با یک بند یا دو تا از توضیحی/مقدماتی/انعقاد نقاط که در آن شما می توانید معمولی لغزش در کلمات کلیدی است.

مطمئن شوید که مشتری شما می شود چیزی از آن

جدا از مشتریان خود ارائه زمین خود را, مهم است که شما در واقع آنها چیزی را به دور از پست های خود را به عنوان به خوبی.

به یاد داشته باشید این مردم هستند و شما برای درخواست وقت خود را. احترام که ارائه محتوا است که می خواهد ارزش خود را در حالی که باید بخشی از هر سایت موثر به عنوان آن نشان می دهد که مشتریان شما اذعان آنها به عنوان انسان و نه به عنوان صرف پول نقد کارخانه.

کمک می کند تا شما ساخت دامنه اقتدار

دامنه قدرت بالا عامل در دیکته رتبه بندی وب سایت. شما می توانید برای حمایت و محتوا (با نام مستعار تبلیغات PPC) همه شما می خواهید, اما این همه موقت است. اگر شما می خواهید یک رتبه خوب که در واقع چوب در اطراف شما باید به کار بر روی دامنه خود را از قدرت.

لینک

بهترین راه برای افزایش دامنه اقتدار با لینک کلیک کنید که به سایت شما و چنین کلیک که منجر به وب سایت خود را ساخته شده ممکن است با مطالب خود را قرار داده شده در سایت های محبوب. این لینک های ورودی به بهترین زمانی با جاذب محتوا است که به خوبی نوشته شده است فقط برای شما مخاطبان و توجه به منافع خود.

هنگامی که مطالب خود جالب است و ارائه اطلاعات دقیق و مفید به مخاطبان خود را شما به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک سایت برای کاربران و بهتر از حجم ترافیک منظم با نرخ گزاف گویی در وب سایت خود را رتبه بندی موظف است برای دید بهتر.

محتوا است که قطعا بیش از فقط یک سایت پر – از آن نقش بسیار مهمی در گرفتن شما که افزایش ترافیک.

این است که چرا گرفتن خدمات جستجوگرها آژانس هماهنگ فنی و تیم تولید محتوای کلیدی در تضمین این که شما آنلاین کمپین است که در راستای یک هدف واحد که در حال ساخت یک حضور برای سایت شما و بهتر آگاهی نام تجاری برای شرکت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید