نظرسنجی فاکس نیوز از پیشتازی بایدن در مناطق رقابتی حکایت دارد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، فاکس نیوز روز پنج‌شنبه با انتشار نتایج این نظر سنجی اعلام کرد جو بایدن نامزد احتمالی دموکرات‌ها در ایالت‌های میشیگان، مینه‌سوتا و پنسیلوانیا پیشتاز است.

بایدن از حمایت شدید زنان، رای دهندگان غیر سفیدپوست و کسانی که در مناطق حومه شهر زندگی می‌کنند، بهره‌مند است در حالی که ترامپ از عملکرد ناچیز در بین مردان و رای‌دهندگان سفید رنج می‌برد.

در تطبیق سر به سر هر ایالت، رئیس جمهوری هم نسبت به آرای سال ۲۰۱۶ و هم در رتبه‌بندی تایید اشتغال کاهش رای داشته است در حالیکه حاشیه بایدن حتی با در نظرگرفتن حاشیه خطای نمونه‌گیری نظرسنجی، درصد بیشتری دارد.

هرچند که می‌تواند تغییرات زیادی بین اکنون و انتخابات که بیش از سه ماه دیگر برگزار می‌شود، ایجاد شود به ویژه که بسیاری از رای‌دهندگان هنوز هم تصمیم‌گیری نکرده‌اند.

نکته قابل توجه، رای دهندگان در هر یک از این ایالت‌ها می‌توانند از اواسط ماه سپتامبر، آرای غیابی را درخواست کنند و برگردانند.

تفکیک نتایج به ترتیب ایالت‌ها به شرح زیر است:

میشیگان:

بایدن پیشتازی خود را در میشیگان حفظ کرده و با ۹ امتیاز ، ۴۹-۴۰ درصد صدرنشین ترامپ است. در ماه آوریل ، او با ۸ امتیاز (۴۹-۴۱ درصد) جلو بود.

۱۱ درصد از رای‌دهندگان بدون تصمیم هستند یا از کاندیدای حزب سوم حمایت می‌کنند. زنان به بایدن پیشتازی را اعطا می‌کنند. آنها از او با اختلاف ۱۸ امتیاز (۵۳-۳۵ درصد) نسبت به ترامپ حمایت می‌کنند، در حالیکه حمایت در بین مردان ۴۵ درصد است.

بایدن همچنین در بین غیر سفیدپوستان (+۶۱ امتیاز) ، مستقل (+۱۹) ، رای دهندگان ۶۵ ساله و بالاتر (+۱۷) و رای دهندگان حومه (+۹) صدرنشین است. بین ۵۳ درصد علاقمند به انتخابات، بایدن با ۱۰ امتیاز (۵۳-۴۳ درصد) رتبه نخست را دارد.

خبر در حال تکمیل است

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید