نظرات بازیکنان پرسپولیس پس از جشن قهرمانی

[ad_1]

تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، جشن قهرمانی خود در لیگ نوزدهم را در حضور وزیر ورزش و جوانان و مسوولان فدراسیون فوتبال جشن گرفت.

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس پس از این جشن قهرمانی صحبت‌هایی انجام دادند که خواندن آن خالی از لطف نیست.

سیدجلال حسینی: این قهرمانی را به هواداران تقدیم می کنم. امروز باید آنها خوشحال باشند چرا که ما باید از فردا رو به جلو حرکت کنیم و این جشن امروز برای ما تمام می‌شود. کارهای بزرگ تری پیش رو داریم.

وی افزود: بازیکنان خیلی خوبی داریم که فوق‌العاده‌اند و حفظ آنها سخت است اما باید همین روند حفظ شود و قهرمانی‌های ما بیش از چهار بار ادامه داشته باشد.

شجاع خلیل‌زاده هم پس از این جشن قهرمانی عنوان کرد: جای هوادارانمان در این جشن خیلی خالی بود. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس کرونا از بین برود تا بتوانیم دوباره مقابل هوادارانمان جشن بگیریم.  

وی افزود: دوست داشتیم بازی امروز را ببریم که این اتفاق رخ نداد اما بازیکنان خیلی زحمت کشیدند. همیشه کسب قهرمانی سخت است اما حفظ قهرمانی‌های متوالی سخت تر خواهد بود. کسب قهرمانی چهارم خیلی دشوار بود اما واقعا خوشحالیم که به هدفمان رسیدیم.

کمال کامیابی نیا هم درباره برگزاری جشن قهرمانی اظهار داشت: امیدوارم این روند و موفقیت‌های ما ادامه داشته باشد. از کسب این قهرمانی خیلی خوشحال هستم. جای هواداران هم که از ابتدای فصل از ما حمایت کردند، واقعا خالی بود.

علی علیپور هم در جریان این قهرمانی گفت: اگر بخواهیم جام های حذفی، سوپر جام و لیگ را محاسبه کنیم، این نهمین جام پرسپولیس در سال‌های اخیر است که با دعا و حمایت هواداران آن را کسب کردیم. امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی گام بعدی را هم محکم برداریم و به استقبال لیگ قهرمانان آسیا برویم.

محمد حسین کنعانی‌زادگان نیز گفت: خوشحالم که در اولین سال حضورم در پرسپولیس بزرگ توانستم همراه این تیم قهرمان شوم. البته این دومین قهرمانی من با پرسپولیس بود چرا که سوپرجام را هم به دست آوردیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید