نظارت بر SEO اثرات استفاده Rank Tracker

[ad_1]

داشتن یک وب سایت انجام می دهند در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی و تجزیه و تحلیل بازدید کننده همه چیز نیست آنچه که مدیران و بازاریابان اینترنتی باید انجام دهید. شما باید بدانید که چگونه وب سایت خود را رتبه بندی در موتورهای جستجوی مختلف (حداقل گوگل, یاهو و بینگ). این امر برای هر کلمه کلیدی شما در علاقمند هستند. دانستن نتیجه موتور جستجو صفحه (SERP) موقعیت مهم است به درک حجم ترافیک هر گونه نوسانات در درآمد و یا هر پارامتر دیگر که ممکن است مربوط به رتبه بندی موتور جستجو.

به طور کلی شما می توانید چند کلمات کلیدی به صورت دستی. شما می توانید ساده را وارد کنید که عبارت در مرورگر و بررسی موقعیت از صفحه مورد نظر خود. اما روش کتابچه راهنمای کاربر فاقد بسیاری از گام های مهم است. کافی است به بررسی و رتبه بندی آن است که تقریبا اجباری برای ثبت موقعیت و سایر اطلاعات مربوطه. داشتن یک تاریخچه از موقعیت می تواند کمک به شما برای تعیین چه تغییرات به وب سایت به کمک برخی از تغییر قابل توجهی در رتبه بندی است. البته نوسانات در موقعیت های طبیعی, الگوریتم های موتور جستجو, تغییر, جدید وب سایت هر روز می آیند و بسیاری از عوامل منجر به موقعیت وب سایت شما در نتایج جستجو.

بهترین راه برای پیگیری رتبه بندی است به استفاده از برخی از نرم افزار. وجود دارد بسیاری از این ابزار در اطراف. سامورایی بازار, برای مثال عالی رتبه ردیاب ماژول. آهنگ آن نه تنها موقعیت مرتبه بلکه تعداد بک لینک و رتبه. شما فقط نیاز به صورت دوره ای باعث به روز رسانی و تمام اطلاعات مربوطه جمع آوری خواهد شد و ذخیره می شود به پایگاه داده. در هر زمان شما می توانید برای دریافت آخرین اطلاعات و همچنین شما می توانید صفحه نمایش, نمودار, نشان دادن پیشرفت در طول زمان.

چگونه شما می توانید استفاده از داده های ردیابی? شما می توانید پیگیری پیشرفت هر کلمه کلیدی هدف. اگر شما در حال انجام جستجوگرها شما خواهد شد و نظارت بر اثر هر تغییر در محتوای صفحه و یا لینک های خارجی. اثرات بلافاصله دیده می شود اما دیر یا زود شما باید نقطه تفاوت. اگر این تغییر در رتبه بندی قطره به طور قابل توجهی سپس این ممکن است یک سیگنال از برخی از عمل اشتباه در وب سایت. شما باید ترکیب اولیه رتبه بندی نوسانات است که بسیار معمول است برای وب سایت های جدید با رتبه بندی تغییرات و تاسیس صفحات.

به هر حال rank tracker یکی از ابزار در تجارت است. اگر اینترنت بازاریابی کسب و کار خود و سپس شما احتمالا با استفاده از آن به صورت روزانه. به یاد داشته باشید و موقعیت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو نه تنها در جستجوگرها است همچنین بازتابی از کیفیت و سودمندی از مطالب. کیفیت baclinks کمک قابل توجهی به رتبه بالاتر گرفتن آنها بسیار آسان با محتوای خوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید