نشست پیشگیری از آسیب‌های ورزشی برگزار شد

[ad_1]

نخستین جلسه حضوری دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی پس از شیوع کرونا، امروز (چهارشنبه) با حضور پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی و اعضای دپارتمان در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

ابتدا حاضرین جلسه علاوه بر اطلاع رسانی درباره فعالیت‌های دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی به رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، در مورد نحوه ارائه بسته‌های آموزشی این دپارتمان به ملی‌پوشان رشته‌های مختلف ورزشی مباحثی را ارائه نمودند.

در ادامه جلسه‌ای مشترک با حضور اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و نماینده شرکت Healthy pal برگزار شد که نماینده شرکت مذکور ضمن معرفی کامل نرم افزار Getset، در خصوص اجرایی ساختن این نرم افزار با اعضای دپارتمان به گفتگو پرداخت.

همچنین با حضور گروه تصویربرداری و ضبط بسته‌های آموزش مجازی کمیته ملی المپیک در محل آکادمی ملی المپیک، مصطفی زارعی و علیرضا شهاب (اعضای دپارتمان مذکور)، به ارائه موضوعاتی در رابطه با پیشگیری از آسیب‌های همسترینگ، آسیب کشاله ران، اهمیت پیشگیری از آسیب و پیشگیری از آسیب‌های زانو پرداختند.

لازم به ذکر است کلیپ‌ مذکور پس از نهایی شدن، از طریق سایت و فضای مجازی کمیته و آکادمی ملی المپیک در اختیار علاقمندان به مبحث پیشگیری از آسیب‌های ورزشی قرار خواهد گرفت.

دکتر محمد حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی آکادمی، دکتر مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی، سیدشمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، مهدیه پیرانی دانشجوی دکترای آسیب‌شناسی ورزشی و  علیرضا شهاب عضو کمیسیون پزشکی فدراسیون فوتبال حاضرین جلسه صبح امروز را تشکیل دادند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید