نتایج موتورهای جستجو و کلید واژه های تحقیق

[ad_1]

بسیار خوب, پس از آن's چندی است. How ya doin عالی? اجازه دهید's بروید.

آیا تا کنون شده است بدانند استراتژی برای انجام کلمات کلیدی دم بلند و تحقیقات کلمه کلیدی کارآمد ؟ بنابراین باید I. شخصا من فکر می کنم که شما خود را توسعه شخصی تکنیک است که کار می کند و با این حال شما کشف کلمات کلیدی خود را خوب است به عنوان طولانی به عنوان آن را واقعا کار می کند. در اینجا 3 ابزار رایگان است که من با استفاده از به جستجو برای هر دو کوتاه و دم بلند کلمات کلیدی.

1) 99webtools.com

این سایت عالی است. این وب سایت برخی از مهمترین ابزار مورد نیاز را برای شما وبلاگ نویس, بازاریاب اینترنتی, SEO, و غیره. این محدوده از ابزار مانند یک عنکبوت-مشاهده جستجوگر کلید واژه پیشنهاد ابزار alexa rank checker و همه انواع دیگر از مسائل است. خوب من قبل از ادامه باید اعتراف کنم که همه ابزار من ذکر شده don't به نظر می رسد به کار پس از من به شما در مورد آنها. آنها را بررسی کنید به عنوان شما ممکن است نیاز به پیدا کردن برنامه های مختلف و یا وب سایت برای این موارد دیگر. خوب این ابزار استفاده کنم فله PA دا جستجوگر.

این صفحه نتایج موتور جستجو خدمات و رانده شده از طریق Moz's Mozscape فراهم می کند که: دامنه اقتدار صفحه اقتدار و بک لینک. اول Mozscape است't ارزان. برای کسی مثل خودم که با این نسخهها کار 9-5 و صفر پول اضافی از ورود در این قیمت برای Mozscape در $ 250-mth باعث می شود من می میرند ، با استفاده از این کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن یک درک این نوع از رقابت خود را در برابر در SERP کنید و ببینید که آیا کلمات کلیدی در واقع آنهایی که شما می خواهید به دنبال و یا عبور کنید و سعی کنید به صورت زیر کلمه (s). اطمینان حاصل شود که شما تمرکز بر روی صفحه اقتدار, اما نه استفاده برای رتبه بندی گوگل این شما را با ارائه یک ایده چقدر خوب صفحات در SERP.

2) گوگل نشان می دهد

گوش دادن you've احتمالا خواندن آن یک میلیون بار در حال حاضر از طریق شخص دیگری's, وبلاگ, پست, نوع کلمات کلیدی خود را به نوار جستجو و نگاه مربوط به نمایش داده شد که می آیند تا. این نمایش داده شد که دیگران به دنبال آن هستند که گوگل فکر می کند که مربوط به پرس و جو خود را در تایپ کردن در آن لحظه آنها را بررسی کنید.

شما فقط می دانم که این عنوان شده است ؟ آره پایین که گوگل SERP. در آن نگاه کنید بیش از حد پیشنهادات بیشتر به معنی بیشتر پیشنهادات. ترکیب بیشتر به معنی بهتر اعداد که بهتر اعداد می تواند یک شانس رتبه بهتر. آن's همیشه یک بازی اعداد شما می خواهید متعدد اعداد باور من. برخی از شما کردم این است: کلید واژه keg. این به شما می دهد تقریبی حجم جستجو آمار و رقابت نسبی است که کمک خواهد کرد که شما را به سرعت تجزیه و تحلیل اگر کلمه (ص) هستند و ارزش پیگیری است.

3) LSIgraph.com

دقیقا چه LSIgraph? اساسا یکی دیگر از کلید واژه ابزار ژنراتور با یک نام فانتزی. شما می توانید اساسا می گویند آن همان است که گوگل نشان می دهد اما نرم افزار های مختلف. من چند جستجوهای سریع و به نظر می رسد به برخی از اطلاعات خوب. این ابزار خوب است در دادن به شما در کلمات کلیدی مختلف به هدف و فکر می کنم بیشتر در عمق.

من می دانم که وجود دارد تن بیشتر از کاملا رایگان ابزار است که من را فراموش کرده اند یا نه صحبت در مورد. در پایین پیدا کردن چند تن از معتبر ذکر است صفحات وب که رایگان هستند اما در نهایت شما'خواهید به آنها را خرید.

bulkseotools.com
longtailpro.com
serpfox.com
scrapebox

سوال ؟ اگر شما فکر می کردم این بود که مفید یا مفید نیست لطفا خنک و یک نظر بگذارید. بازخورد بسیار مهم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید