نتایج جستجوگرها آلی از تلاش های بازاریابی درست انجام

[ad_1]

آیا شما تا به حال تعجب که در مورد کسانی که کدهای خطا زمانی که شما با کلیک بر روی رفع آن از تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل? و یا برخی دیگر تحلیلی فایل ؟

من متوجه برخی از کدهای خطا هستند “کد” مسائل زیرا گوگل (و دیگر موتورهای جستجو) crawled سایت و در واقع 'کد باطن' صفحه است که't در دسترس از بینندگان. (نه صفحات مخفی) مشکل با 'تعمیر' اشتباهات آن است که آنها't واقعا خطاهای اما دسترسی به کد است که اجازه می دهد تا وب سایت خود را به کار می کنند.

مشکل با داشتن 'خزنده' تجزیه و تحلیل وب سایت شما و در نظر گرفتن کلمه خود را برای سرمایه گذاری خود را, رتبه, و سایت های دیگر گسترده ای از مسائل است که سایت خود را ایجاد شده با متغیرهای است که't در دسترس تمام برنامه های خزنده. نه هر کس با استفاده از همان ترکیب از پلاگین ها, کد و اوراق بهادار به عنوان 'هر کس دیگری'.

هنگامی که یک خزنده موتور جستجو می یابد 'تفاوت' آنها't می دانم که چه چیزی برای انجام با آن و پس از آن زمین در خطا شمع.

سایت استاد امتیاز –

هنگامی که شما استخدام یک تکنولوژی برای ساخت وب سایت خود را و یا مدیریت وب سایت خود را, شما در حال درخواست از آنها برای اعمال تخصص خود را به سطح 'زمین' رتبه بندی و بررسی است. شما می خواهید آنها را به سایت خود کار می کنند و همچنین آن را به عنوان احتمالا می تواند. اغلب شما're دعوت سایت استاد به نگاه بیش از شخص دیگری's طراحی و 'fix it' یا حداقل 'تنظیم it' آن را به کار.

کسانی که خود را تعمیر و نگهداری سایت و اضافه کردن خود پلاگین به یک وب سایت در معرض خطر از جمله محتوا و به روز رسانی و برنامه نویسی خود را 'سایت استاد' است't آگاه از ایجاد سردرگمی قابل توجهی به جنبه های کاربردی از وب سایت خود را.

نتایج جستجوگرها –

بیشتر از نه, یکی از بزرگترین مسائل SEO عدم سازگار لینک و لینک بازگشت در وب سایت شما. اگر شما're ارتباط مناسب و یا لینک دادن به صفحات قبلا ارسال شده در خود سایت شما'll در واقع هرگز دست آوردن سود از بیشتر نوشته های شما را در سایت خود و یا خود را در جستجوگرها.

آنچه که't کار به معنای واقعی کلمه است کار نمی کند.

عقب در سئو به روز رسانی است't بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید … عدم توجه به شکسته SEO ممکن است بدتر است. راه خود را برای شکست مسمومیت و جستجوگرها در یک راه مکانیکی به جای اجازه دادن به عملکرد و رفتار خود سایت به ارگانیک خود را بهبود SEO ممکن است مطلق بدترین کاری که می توانید انجام دهید. اگر شما می توانید't حفظ آن بدون مقدار زیادی از جلوه های ویژه و تعجب دیوانه, تلاش, شما می توانید't و حفظ آن در همه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید