میزبانی وب از جنبه های است که ممکن است تحت تاثیر قرار SEO

[ad_1]

آیا میزبانی وب یک اثر در جستجوگرها?

وجود دارد 3 میزبانی وب عواملی است که تاثیر خود را که در آن وب سایت می شود قرار گرفت. در اینجا این است که در عمق نگاه به آنها:

آپ تایم/ خرابی

خرابی است که در طول زمان هنگامی که وب سایت شما دیده نمی شود به دلیل مشکلات مربوط به سرور. آن است که به احتمال زیاد برای عنکبوت موتور جستجو برای وب سایت خود را چند بار در روز. اگر به آنها مراجعه کنید که سایت شما دچار خرابی آنها را ضبط و آن را به عنوان غیر قابل دسترس و رفتن به بعدی سایت. وقتی این اتفاق می افتد بارها و بارها وب سایت شما در نظر گرفته خواهد شد غیر قابل اعتماد و رتبه بندی شما ممکن است کاهش می یابد. سایت های غیر قابل اعتماد هستند و نمایش داده نمی شود بسیار در نتایج موتور جستجو از این خواهد شد قرار داده و آنها را در نور بد زمانی که جستجوگران با کلیک بر روی نتایج آنها بدهد اما نمی تواند دسترسی به سایت. حتی اگر از آن است که 99 ٪ آپ تایم وب سایت خود را نمی خواهد در دسترس برای یک مجموع از 7 ساعت در طول 1 ماه. اگر ممکن است شما می خواهید وب سایت خود را به 100% قابل دسترس در همه زمان ها. این وب سایت در حال انتظار برای تجربه نوعی از خرابی حتی اگر این را گران برنامه های میزبانی وب. هنوز وجود دارد میزبان وب سایت است که ارائه و تضمین 99.95% uptime بنابراین قبول کمتر از این است.

سرعت

به طور کلی موتورهای جستجو فاش نمی کند و عواملی که متعلق به الگوریتم خود را. در عین حال در سال 2010 گوگل آشکارا نشان داد که سرعت که بر اساس آن یک صفحه زیاد است و تنها یک در میان کسانی که بیش از 200 عامل. این است که قطعا درصد بسیار کمی (تنها 0.5 درصد ) اثر خود را در رتبه بندی. آن است که هنوز هم ارزشمند آن را در نظر میگیرد. که سرعت بارگذاری برای صفحات وب خود را به شرح زیر هستند:

هنگامی که شما پایین تر از میانگین سرعت بارگذاری شما لزوما نباید سرزنش میزبان وب سایت خود را. آهسته ممکن است ناشی از برنامه نویسی و پیکربندی وب سایت خود را. اما اگر شما اعتماد به نفس است که سایت خود را با ویژگی های مجموعه بهینه سازی شده در بهترین راه ممکن است اما شما هنوز هم فقیر و زمان بارگذاری آن را در مورد زمان به درخواست میزبان وب سایت خود را به انتقال سایت به سرور های مختلف. آن کاملا معمول است برای یک وب سایت برای به اشتراک گذاشتن منابع سرور با تعداد زیادی از سایت های دیگر. همانطور که انتظار می رود بیشتر سایت های روی سرور با استفاده از منابع بیشتر که منجر به کندتر بارگذاری. هنگامی که شما انتقال وب سایت خود را به یک خصوصی/سرور اختصاصی یا یک است که بیش از حد شلوغ شما بهبود سریع در سرعت لود صفحه.

محل

گذشته از چند عامل مختلف مانند محتوا و بک لینک, در میان دیگران به منظور نشان می دهد مهم ترین نتیجه های جستجو, موتورهای جستجو, ارزیابی محل سایت برای تصمیم گیری که در آن به جایگاه آن را در رتبه بندی خود را. برای مثال وقتی افرادی که جستجو در آن قرار دارد در انگلستان موتورهای جستجو به طور معمول نمایش سایت های واقع در انگلستان بالاتر در نتایج جستجوی خود را. برای پیدا کردن جایی که وب سایت شما در واقع آنها با استفاده از برخی شاخص ها مانند آدرس IP سایت خود است که اختصاص داده شده به سایت شما بر اساس محل سرور که در آن میزبانی شده است. هنگامی که وب سایت خود را میزبانی شرکت severs در انگلستان این می تواند باعث بالاتر از رتبه بندی برای سایت خود را هنگامی که انگلستان بر مردم جستجو برای کلمات کلیدی شما را انتخاب کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید