موتور جستجو بهینه سازی – چگونه صفحه و در صفحه بهینه سازی این نسخهها کار میکند

[ad_1]

هر صاحب وب سایت می داند که بهینه سازی موتور جستجو است که بهترین راه برای افزایش ترافیک سایت و تغییر خود را رتبه بندی موتور جستجو. این توضیح می دهد که چرا وجود دارد میلیون ها نفر از منابع گفتن شما چگونه شما می توانید با استفاده از جستجوگرها به نفع خود. دو راه وجود دارد شما می توانید درخواست بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت خود را.

اولین روش این است که به نام در صفحه بهینه سازی. این به این معنی است که محتوای صفحه وب شما می خواهید برای آوردن ترافیک به بهینه سازی شده است بنابراین به عنوان برای نشان دادن بالاتر در موتورهای جستجو و در ترافیک. این نیاز به استفاده از کلمات کلیدی و عالی مهارت های نوشتن بنابراین شما می توانید ترافیک بیشتر.

بهینه سازی خارج از صفحه است که شما برای ساخت لینک به صفحه وب خود را از وب سایت دیگر. با کلیک کردن بر روی این لینک کلیک کنید, مردم در حال هدایت به صفحه فرود خود را. در حالی که این ممکن است صدای ساده, it's نیست. پس شما با تکیه بر مردم دیگر شامل لینک خود را در صفحه خود شما ممکن است در یک چالش دشوار است.

برای این کار شما نیاز به مطمئن شوید که وب سایت شما است که سایت های دیگر می خواهید به مرتبط و شما می خواهید برای قرار دادن لینک در صفحات وب خود را. این به این معنی شما نیاز به هدف قرار دادن تنها کسانی که وب سایت های که بازدید توسط این نوع از مردم شما می خواهید بازدید سایت شما, اما شما ممکن است می خواهم به دور ماندن از پرسیدن این رقابت به جای لینک به عقب پس از آنها قطعا برنده't be OK با آن است. همچنین این اطلاعات در وب سایت شما نیاز به به روز و دقیق به خوبی نوشته شده و ارزش لینک دادن به اگر شما می خواهید کسی به لینک به وب سایت خود را.

بهترین راه شما می توانید هر دو در و خارج از صفحه بهینه سازی استخدام کسی برای انجام این کار برای شما. آن است که بسیار ساده به پرداخت کسی که برای نوشتن به تاریخ و محتوای جدید برای سایت خود را که شما را ترک خواهد کرد به انجام کارهای دیگر. شما همچنین می توانید پرداخت کسی که برای ایجاد لینک های پشت ایجاد مقالات بازاریابی و در کوتاه مدت را بر شما تمام برنامه های بازاریابی. در حالی که این به پایان خواهد رسید تا هزینه شما آن را در واقع ممکن است یک سرمایه گذاری خوب پس اگر شما استخدام کسی که دارای شهرت خوب و می داند چه چیزی آنها انجام می دهند; شما می تواند در نهایت با افزایش تصاعدی ترافیک.

چیزی که مهم است به دانستن در مورد بهینه سازی خارج از صفحه است که شما باید سعی کنید و به جای هزار لینک در همان هفته. با در نظر گرفتن رویکرد آهسته و پیوسته شما خواهد بود قادر به حفظ و افزایش ترافیک. همچنین مهم است برای ساخت گرد لینک کلیک کنید. این مهم است که پس از جستجو در موتورهای اولویت را به خوبی ساخته شده لینک کلیک کنید. همچنین مهم است به انتخاب صفحات وب شده است که در اطراف برای یک مدت زمان طولانی هنگامی که شما با قرار دادن لینک بازگشت. موتورهای جستجو نیز ارائه اولویت های قدیمی تر از وب سایت ها و دامنه از آنها را به آنهایی که جدید.

مطمئن شوید که شما درخواست در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی برای وب سایت شما, شما می توانید افزایش ترافیک خود را به صورت تصاعدی در چند ماه و درو مزایای این.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید