ملزومات برای طراحی وب سایت

[ad_1]

بهترین شیوه برای طراحی وب سایت نگه دارید در حال تکامل در طول زمان است. وجود قوانین ثابت در حالی که طراحی یک وب سایت است. نگاه که نیازهای مشتری از قابلیت های سایت و کسب و کار باید همه نقش مهمی در طراحی سایت. هر چند بسیاری از چیزهایی هستند نه مطلق وجود دارد برخی از چیزهایی که ضروری هستند در حالی که طراحی وب سایت. سایت نخواهد بود اگر هر یک از این عناصر وجود ندارد. این ملزومات می تواند نقش عمده ای در کمک به سایت شما رتبه خوبی در نتایج جستجو. به منظور درک این ملزومات مهم است به درک کامل طراحی وب سایت در وهله اول.

چه کامل طراحی وب سایت?

کامل طراحی وب شامل بیش از فقط درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی از سایت. زمانی که یک طراح وب حرفه ای ایجاد یک سایت, او/او باعث می شود مطمئن شوید که آن را کامل با تمام ملزومات طراحی. در زیر آورده شده است برخی از این طراحی وب ملزومات است.

بهینه سازی تصاویر

در جهان رقابتی امروز کسب و کار باید به هر مزیت است که می توانید آن را تا آنجا که به اجرای برنامه در آنلاین بازار نگران است. امروز زمان آن است که از مخلوط نتایج جستجو که در آن تصاویر و ویدئوها و دیگر امکانات این سایت نیز قابلیت جستجو در نتایج جستجو. در چنین زمان کسب و کار نمی تواند چشم پوشی از تصاویر. این مهم است که برای بهینه سازی این تصاویر و فیلم ها به طوری که آنها رتبه خوبی در نتایج جستجو و نشان می دهد تا زمانی که یک کاربر برای جستجوی مرتبط مدت است.

PDF بهینه سازی

فایل های پی دی اف تبدیل شده اند بسیار شایع و راه های بروشورها و مقالات سفید بر روی اینترنت است. اگر شما بهینه سازی فایل PDF و سپس انتشار آن در اینترنت که احتمال آن در نتایج جستجو رتبه بندی خواهد بود بسیار بالاتر از اگر آن را بهینه سازی شده است.

سایت بالا و پایین صفحه

وب سایت بالا و پایین صفحه است که یکی از مهمترین جنبه های نادیده گرفته از سایت. پایین صفحه آخرین چیزی است که بازدید کننده به سایت خود را ببینید اگر شما صفحه وب دارای مطالب خوب. این به این معنی است که بالا و پایین صفحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آخرین فرصت است که در آن کاربر ممکن است هر نوع اقدام در سایت. از این رو استفاده از بالا و پایین صفحه در سمت راست راه می تواند بسیار مفید برای سایت شما.

سفارشی 404 صفحه خطا

هر خطا که به نظر می رسد در سایت خود دارای یک کد خطا. کد خطا 404 ظاهر خواهد شد اگر کسی تلاش می کند برای دسترسی به یک صفحه در سایت خود و آن وجود ندارد. این صفحه ظاهر خواهد شد هنگامی که کسی تلاش می کند برای باز کردن یک صفحه ای که وجود ندارد را در سایت خود ندارد.

سازگاری مرورگر صلیب

بسیاری از مردم فکر می کنم که هنگامی که یک سایت ساخته شده است و آماده برای راه اندازی هر کسی که بازدید از این سایت را ببینید آن را به عنوان آن به نظر می رسد در خالق صفحه نمایش. اما این درست نیست. سایت ظاهر خواهد شد در راه های مختلف برای کاربران مختلف بسته به نوع مرورگر است که کاربر باز کرده است این سایت در. اگر سایت شما ایجاد شده است نگه داشتن این را در ذهن داشته و اگر از آن شده است بهینه سازی شده برای انواع مرورگرها, آن را نمی خواهد باز به درستی برای هر کاربر و این می تواند تاثیر منفی در عملکرد آن است.

بهینه سازی موتور جستجو

امروز بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال درک اهمیت جستجوگرها برای وب سایت خود را. جستجوگرها می تواند نقش مهمی در طراحی و فرآیند توسعه سایت خود را. بهینه سازی موتور جستجو باید شروع شود در سایت زمانی که آن است که طراحی خود را.

Robots.txt

موتورهای جستجو خواهد شد و در اولین نگاه نظر robots.txt فایل هنگام بازدید از یک سایت. این فایل راهنمای موتورهای جستجو و کمک به آنها تصمیم می گیرید چه چیزی صفحات به صفحه اول و چه صفحات را نادیده بگیرد. هر چند ساده به نظر می رسد آن است که یک عنصر بسیار مهم در طراحی وب سایت.

بهینه سازی زمان لود صفحه

مردم بازدید از وب سایت های بسیار کمی صبر این روزها به همگرایی موبایل و وب است. در چنین زمان اگر سایت خود را طول می کشد زمان طولانی برای بارگذاری مردم را اذیت و ترک سایت شما هرگز به بازگشت دوباره. است که چرا مهم است که برای بهینه سازی زمان لود صفحه و مطمئن شوید که سایت خود را نمی کشد زمان طولانی برای بارگذاری.

301 تغییرمسیر

دلایل بسیاری وجود دارد برای تغییر مسیر بازدید کنندگان از یک صفحه به دیگری. اکثر طراحان را به طور موقت تغییر مسیر زمانی که نیاز به تغییر مسیر بازدید کنندگان مطرح می شود. این که انجام شده است دلیل آن است که آسان به رسیدگی و بسیار سریع تر است.

هر چند نگاه و طراحی سایت خود نقش مهمی در موفقیت وب سایت خود را به همان اندازه مهم است برای حفظ این عناصر طراحی وب سایت در ذهن به منظور مطمئن شوید که سایت شما به خوبی در نتایج جستجو. نگه داشتن این عناصر در ذهن و طراحی سایت شما گفته خواهد شد که یک اثر بسیار مثبت در رتبه بندی سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید