مغز مرده آسان توضیح SEO

[ad_1]

چند بار باید به شما بیش از پیچیده چیزی ؟

در حال حاضر من را دریافت نمی اشتباه اگر شما جدید به بازاریابی آنلاین, جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) می توان یک رمز و راز است. هیچ کس متولد دانستن همه چیز در مورد فن آوری است.

من تلاش واقعا درک SEO و مهمترین چگونه رتبه در موتورهای جستجو به طوری که من می توانید دریافت یک دسته از ترافیک به وب سایت من. بنابراین پس از حدود سه ماه و برخی از شب های طولانی من در نهایت آن را نمیفهمد. من ده ها تن از صفحه اول لیست را که در یک تن از ترافیک به وب سایت من همه رایگان. تعارف از گوگل!

اولین گام برای حتی گرفتن رتبه بندی بالا گرفتن ایندکس شده در موتورهای جستجو. شما می خواهید گوگل روبات برای آمدن در صفحه خود نگاه کنید. این است برای دیدن اگر شما سایت است و حتی شایسته ذکر شده در SERPS (نتایج موتورهای جستجو صفحات)

بنابراین در اینجا آسان سئو توضیح!

نگه داشتن این سه چیز در ذهن است.

1. کلمات کلیدی

2. در صفحه عوامل

3. عوامل خارج از صفحه

همه چیز آنلاین علاوه بر خواندن ایمیل شروع می شود با یک کلمه کلیدی است. شما باید انتخاب کلمات کلیدی مناسب است که مردم را به وب سایت خود را. در صفحه عواملی است که در آن شما در بهینه سازی محتوا و یا کلمات نوشته شده در سایت خود را به طوری که آنها مربوط به کلمات کلیدی شما را انتخاب کرد.

خارج از صفحه عواملی است که آنچه شما را به خارج از وب سایت خود را مانند ترویج سایت شما در دیگر سایت های بزرگتر به منظور دریافت ترافیک و بک لینک.

هشدار – این تنها یک پرایمر برای جستجوگرها. من نمی توصیه به هر کسی که برای شروع غواصی به SEO بدون دانش مناسب و یا ابزار آن را راه بیش از حد رقابتی است.

من پیشنهاد می کنم آموزش درست اطلاعات و پشتیبانی خود را با ابزار جستجوگرها به طوری که تلاش های خود را نمی خواهد تلف خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید