مروری بر برخی از پلاگین های وردپرس

[ad_1]

پس از این عصر اینترنت و تکنولوژی آن الزامی است به یک بسیار کاربردی سایت. دلیل این امر این است که این پشتیبانی در تولید منجر آنلاین. امروزه بسیاری از فعالیت های کسب و کار را از طریق اینترنت در وب سایت های که بازی نقش بسیار مهم.

این الزامی است که بسیار کاربردی و وب سایت ها. با وجود اینکه ابزارهای مختلف در دسترس برای توسعه وب سایت هنوز وردپرس در نظر گرفته شده است به عنوان بهترین ابزار برای ایجاد بسیار کاربردی سایت. دلیل این امر این است که وجود دارد میلیون ها نفر از پلاگین ها در دسترس است که توانایی به منظور افزایش قابلیت های وب سایت manifolds. به ما اجازه دهید بحث در مورد برخی از پلاگین های موجود است که می تواند افزایش عملکرد شبکه.

صفحه ساز: طراحی است که قطعا مهم ترین جنبه از یک وب سایت. به منظور تعامل با بازدید کنندگان لازم است که آن را باید نگاه بزرگ. برای اطمینان از طراحی های تعاملی در وب سایت ما می توانید با استفاده از سازنده صفحه پلاگین. این پلاگین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای طراحی و همچنین برای سفارشی کردن قالب. با استفاده از این کمک می کند تا در ساخت صفحه بیشتر چشمگیر و جذاب است.

Meta Slider: این افزونه دیگری است که در ارتباط با طراحی. آن است که مورد استفاده برای ارائه کشویی آگهی ها در صفحه. عنوان شده است گفت: عاقلانه است که infographics بسیار مهم برای طراحی. با این پلاگین افکت های مختلف با استفاده از آگهی ها می تواند ایجاد شود که کمک زیادی در ارائه طرح های شگفت انگیز برای صفحه.

وو کامرس: امروزه وب سایت های تجارت الکترونیکی بسیار خواستار. این افزونه وو بازرگانی در نظر گرفته شده است به عنوان بهترین گزینه در دسترس برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین. با استفاده از این شما به راحتی می توانید ایجاد یک فروشگاه مجازی برای فروش محصولات خود را. این افزونه ویژگی های محصول مثال همراه با داخلی سبد خرید و پرداخت, دروازه پرداخت. مهمتر از آن پشتیبانی از ارزهای مختلف به طوری که شما می تواند شارژ با توجه به راحتی خود را. آن را نیز نگه می دارد سابقه ای از سهام و همچنین از موجودی.

SEO By Yoast: یک وب سایت می توانید آگهی تنها در صورتی آن را در رتبه بالای جستجو با کلمات کلیدی مناسب. افزونه SEO by Yoast در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از موثر ترین برای اهداف جستجوگرها. با این کار شما می توانید اضافه کردن عنوان صفحه, تمرکز بر کلمات کلیدی و توضیحات متا برای هر صفحه و یا محصول و یا حتی پست. این افزونه به طور خودکار تولید نقشه سایت که بخش مهمی از SEO فعالیت است.

Grunion فرم تماس با ما: فرم تماس با ما است که از ویژگی های اجباری از هر وب سایت است. این افزونه کمک می کند تا در ایجاد اشکال سفارشی در وب سایت های وردپرس. فرم های ایجاد شده توسط این تعبیه شده می توان به طور مستقیم به صفحه.

اینها برخی از پلاگین ها که برای کمک در افزایش قابلیت های وب سایت وردپرس است. این در دسترس رایگان از هزینه و می توانید آنها را به سادگی از طریق نصب و راه اندازی. بسیاری از تم های موجود سازگاری دارند با آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید