مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در پاکدشت آغاز شد

[ad_1]

فرماندار پاکدشت در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: توزیع هزاران بسته معیشتی در قالب مرحله دوم رزمایش مواسات پاکدشت پیش‌بینی شده که در نخستین مرحله آن، ۷ هزار و ۵۰۰ بسته ۳ میلیون ریالی، بین نیازمندانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار ندارند، توزیع شد.

هادی تمهیدی افزود: این بسته‌های حمایتی با همکاری بنیاد مستضعفان، خیرین نیک اندیش و پایگاه‌های بسیج تهیه و بین نیازمندان مناطق مختلف شهرستان که توسط پایگاه‌های بسیج و ائمه جماعات شناسایی شده‌اند توزیع شد.

وی گفت: رزمایش کمک مومنانه پاکدشت در دو زمان دیگر دهه نخست ماه محرم‌ و دهه آخر ماه صفر نیزبا توزیع هزاران بسته معیشتی بین نیازمندان، آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا، افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ادامه پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: علاوه بر ۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، امروز ۲۵ دست جهیزیه کامل نیز تهیه و بین خانواده‌های نیازمند پاکدشت توزیع شد.

فرماندار پاکدشت افزود: در نخستین مرحله از رزمایشات مواسات که در عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ماه رمضان برگزار شد، بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی که با کمک اقشار مختلف مردم، اصناف، واحدهای تولیدی، صاحبان صنایع، سازمان‌ها، مجموعه مساجد و پایگاه‌های بسیج تهیه شده بود، بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی با تأکید بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی از سوی عموم مردم گفت: امروز شرایط خطرناکی بر شهرستان پاکدشت حاکم است و بیش از ۸۰ درصد از ظرفیت بیمارستان‌های شهرستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

تمهیدی تصریح کرد: برای گذر از بحران موج دوم شیوع ویروس کرونا، همه افراد باید خود را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ملزم کرده و از ماسک به عنوان مؤثرترین راه پیشگیری از ابتلای به این بیماری استفاده کنند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید