مراقب باشید از بد شیوه های SEO

[ad_1]

ایجاد یک وب سایت نسبتا یک روند طبیعی در طول روزهای اولیه از موتورهای جستجو. شما لیست کلمات کلیدی که همسان با توجه به محتوای سایت خود را, شما ساخته شده اطمینان حاصل کنید که صفحات خود را به راحتی می تواند دسترسی های مختلف جستجو رباتها عمل خود را به نگه داشتن همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و امید برای بهترین.

در حال حاضر یک روز هر فرد جستجو در گوگل است. اساسا به این معنی است که شما باید به سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان در تفکر دقت در مورد چگونه به رتبه در گوگل. در شرایط گسترده این به این معنی شما نیاز به انجام بهینه سازی موتور جستجو.

به منظور رسیدن به یک رتبه بالاتر بسیاری از صاحبان وب کشف چند غیر اخلاقی ترفندهای بنابراین به عنوان به دستکاری این موتورهای جستجو است. این غیر اخلاقی دستکاری ممکن بود در آن روزها به دلیل الگوریتم های موتور جستجو بودند آرام و شفاف و از آن آسان بود برای گول زدن آنها.

اما موتورهای جستجو شروع به مبارزه با عقب به خصوص گوگل با کمک الگوریتم های خاص مجازات را به عنوان به خوبی به عنوان فیلتر برای توقف سایت spammy از نمایه شده است. با توجه به این آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر برای اعمال به اصطلاح تکنیک های کلاه سیاه. از این رو وب سایت شما را جریمه خواهد شد اگر موتورهای جستجو و کشف است که سایت خود را با استفاده از دادن تکنیک های رتبه بالاتر.

در زیر به ذکر چند بد شیوه های SEO که باید اجتناب شود:-

• کلمه کلیدی چاشنی – اگر چگالی کلمه کلیدی است مصنوعی متورم و سپس این کلمه کلیدی چاشنی. به عبارت ساده اگر شما کلمات کلیدی خود را بیش از حد نزدیک به یکدیگر در یک صفحه خاص پس از آن که در مورد محتوا خواهد بود و قابل خواندن برای چشم انسان.

• کلید واژه رقت – قرار دادن بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی در عنوان صفحه عناوین زیر هدر فایل و در همان صفحه ( بسیاری از تکرار بار) سپس به این کلید واژه رقت.

• مطالب کپی شده – اگر شما با استفاده از همان مطالب در دیگر صفحات وب سایت خود را و سپس این چیزی که نمی خواهد سایت خود را نگاه بزرگتر به عنوان محتوای تکراری ضربات پنالتی در.

• استفاده از محتوای غیر قانونی – در صورتی که شما با استفاده از افراد دیگر محتوای کپی رایت بدون اجازه آنها و سپس به سادگی آن را متوقف کند! این می تواند ممنوعیت از سایت خود را در موتورهای جستجو.

• مسدود کردن اینترنت بایگانی – اغلب اسپم بلوک archive.org از جستجو و یا ذخیره سازی صفحات خود را که یک پتانسیل دادن نشانه برای موتورهای جستجو.

• * * * پویا URL – پویا URL است که تولید شده توسط نرم افزار است که شما در حال استفاده برای وب سایت خود را. این نام های طولانی همراه با تعداد زیادی از کد ها و شخصیت های خاص است که دشوار است به خزیدن. خزنده ترجیح می دهند استاتیک URL که شامل یک یا دو کلمات کلیدی در نام فایل است که به طور مستقیم مرتبط با موضوع آن صفحه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید