مراحل رفع خطا در زمان اجرا 480 – آیا تعمیر “Cannot Create Line-ترسیم تصویر” خطا

[ad_1]

خطا در زمان اجرا 480 یک مشکل بزرگ برای مردم با استفاده از “DrillDown Viewer” نرم افزار بر روی ویندوز است. آن را ناشی از کمبود منابع (حافظه تصویری قدرت پردازش و فضای هارد دیسک و غیره) و متوقف خواهد شد برنامه های خود را زمانی که آنها نیاز به استفاده از DrillDown / خودکار-قابلیت ترسیم. این موضوع به طور عمده ناشی از برنامه های کاربردی ویژوال بیسیک, اما می تواند رخ دهد برای هر برنامه به عنوان به خوبی. به منظور رفع این مشکل شما باید با استفاده از آموزش در این صفحه.

این خطا ناشی از کمبود منابع در سیستم خود را که مانع از کامپیوتر خود را از بودن قادر به پردازش دستورات خود را. خودکار-قابلیت ترسیم یک برنامه طول می کشد تا مقدار زیادی از منابع سیستم و آن را حیاتی است که شما قادر خواهید بود به جای آن بر روی سیستم شما. رفع این خطا در واقع نسبتا مستقیم به جلو اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند…

اولین گام برای تعمیر این خطا این است که برای نزدیک کردن هر گونه برنامه های دیگر از یکی از شما دنبال آن هستید با استفاده از Auto-ترسیم. این بسیار آسان برای انجام این کار – در واقع شما فقط نیاز به بارگذاری تا “Task Manager” با فشار دادن CTRL + ALT + DELETE و سپس بسته شدن هر یک از مراحل که مربوط به یکی از شما می خواهید به استفاده از. این اجازه می دهد کامپیوتر خود را به “تمرکز” منابع خود را بر روی تک برنامه شما می خواهید آن را اجرا بسیار سریعتر.

پس از شما انجام داده ایم که بهتر است که شما تمیز کردن هر گونه فایل ها از سیستم خود را به اتاق را در دیسک سخت شما. داشتن “آشغال” فایل است که در واقع یکی از بزرگترین دلایل چرا ویندوز کامپیوتر اجرا خواهد شد آهسته تر چرا که آنها اساسا قادر به خواندن فایل های آنها نیاز به زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از آشغال آنهایی که در راه است. مطمئن شوید که این یک مشکل است که شما می توانید حل و فصل به راحتی شما باید نگاه کنید به یا استفاده از یک junk file remover tool یا فقط از طریق کامپیوتر شما و حذف هر یک از فایل های که شما لازم نیست و یا می خواهید.

در نهایت, شما همچنین باید با استفاده از یک پاک کننده رجیستری برای تعمیر 480 خطا. این خودکار یک ابزار نرم افزاری است که طراحی شده است برای اسکن از طریق “رجیستری” کامپیوتر و رفع هر گونه خطا است که در داخل آن است. رجیستری یک پایگاه داده بزرگ است که فروشگاه ها تنظیمات حیاتی است که تمام رایانه های ویندوز نیاز به استفاده از به اجرا و آن را یک بخش بسیار مهم از کامپیوتر شما. متاسفانه این پایگاه داده نیز یکی از بزرگترین علل مشکلات برای نمونه در سیستم ویندوز آن را به عنوان به طور مداوم صرفه جویی در بسیاری از سیستم شما را از فایل های در راه اشتباه است. توصیه می شود شما با استفاده از یک پاک کننده رجیستری برای تعمیر هر یک از فایل ها / تنظیمات که آسیب دیده داخل رجیستری پایگاه داده است که باید رفع 480 runtime error اگر هیچ چیز دیگری ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید