مدارس قرچک با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آماده بازگشایی است

مدارس قرچک با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آماده بازگشایی است

[ad_1]

غلامرضا بختیاری روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی، کلیه مدارس شهرستان قرچک از روز شنبه ۱۵ شهریور آماده بازگشایی است تا با فراهم شدن کلیه زیرساخت‌ها، کار آموزش دانش‌آموزان در سه پایه ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم آغاز شود.

وی افزود: جلسات توجیهی و آموزشی ویژه مدیران مدارس و کادر اجرایی با هدف رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کلیه فضاهای آموزشی برگزار شده و مدیران از فردا آماده‌اند تا طرح‌ درس خود را برای آموزش دانش‌آموزان در شرایط حضوری و غیر حضوری اجرایی کنند.

مدیر آموزش و پرورش قرچک ادامه داد: با توجه به این که هیچ کدام از مدارس شهرستان قرچک تراکم دانش‌آموزی کمتر از ۳۰ نفر در هر کلاس درس را ندارند، برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که در صورت لزوم برگزاری حضوری کلاس‌های درس، حداکثر ۱۰۰ دانش‌آموز در محیط مدرسه حضور داشته باشند.

وی گفت: مدیران مدارس با هماهنگی شورای آموزشی مدرسه، برنامه‌ریزی مدونی را برای حضور نوبت‌بندی شده دانش‌آموزان و نیز ارائه مطالب درسی در بستر برنامه ” شاد” طراحی کرده‌اند که از روز ۱۵ شهریور اجرایی خواهد شد.

بختیاری افزود: کلیه کلاس‌های درس پیش از حضور دانش‌آموزان ضدعفونی می‌شود و حضور دانش‌آموزان، کادر اجرایی و دبیران در محیط مدرسه با استفاده از ماسک خواهد بود و تلاش می‌شود تا نگرانی خانواده‌ها در رعایت مسائل بهداشتی برطرف شود.

بیش از ۵۰ هزاردانش‌آموز در مدارس قرچک تحصیل می‌کنند.

قرچک با بیش از ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

[ad_2]

Source link

لوکاشنکو همسایگان بلاروس را متهم به دخالت در امور این کشور کرد Previous post لوکاشنکو همسایگان بلاروس را متهم به دخالت در امور این کشور کرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی دیدار کرد Next post وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *