محک زنی و رشد نرم – فقط متفاوت

[ad_1]

در حالی که من هرگز یکی به استفاده از آخرین buzzwords, “رشد, هک کردن” یک مفهوم با ارزش اتخاذ و اجرای آن می تواند تفاوت بین شرکت خود را پر رونق و یا فقط زنده ماندن. اگر ما نگاه به تاریخ نزدیک ترین مفهوم به رشد نرم خواهد بود “معیار” است که عمل تجزیه و تحلیل رقبای خود را به دیدن اگر شما می توانید یادگیری روش های بهبود موقعیت بازار خود را. با توجه به businessdictionary.com به اهداف تعیین معیار ها (1) برای تعیین آنچه که در آن بهبود به نام برای (2) به تجزیه و تحلیل چگونه سازمان های دیگر دستیابی به عملکرد بالا در سطوح و (3) برای استفاده از این اطلاعات برای بهبود عملکرد شرکت.

در عصر دیجیتال, رشد نرم می کند به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی های مشابه از الگوبرداری اما در یک سطح بسیار عمیق تر. رشد نرم تمرکز بیشتر بر به دست آوردن بازار کشش از طریق استفاده از اطلاعات محور استراتژی است که در حال آزمایش مجددا و تکرار در سراسر به عنوان بسیاری از سیستم عامل که ممکن است.

برای مثال اگر شما یک مخاطبان از 11-17 زنان, شما می توانید با استفاده از نرم افزار به بررسی تکنیک های بازاریابی از یک هنرمند مشهور مانند تیلور سویفت برای دریافت یک نگاه اجمالی به چه بخش بازاریابی بهترین می رسد که مخاطبان است. با استفاده از این نوع نرم افزار می دهد شرکت شما بینش به طور متوسط تعداد بازدیدها تیلور سویفت وب سایت که در آن بازدید سرچشمه کلمات کلیدی در تلاش های SEO و نمونه های از تبلیغات اجرای بیش از چندین کمپین.

مسلح با این اطلاعات شرکت شما باید از A/B تست نسخه از صفحات وب سایت خود را چلپ چلوپ صفحات و اطلاعات محبوبیت به منظور تعیین که تکرار منجر به دلخواه نرخ تبدیل. حتما به نمودار نتایج حاصل از هر یک را تغییر دهید اما مراقب باشید در تعدادی از تغییرات شما را در هر تکرار. سعی کنید به تغییر بیش از دو عناصر در هر جلسه و آزمون صفحه بود 40 درصد از قرار گرفتن در معرض برای اطمینان از شما در حال از دست دادن ندارد تبدیل به عنوان یک نتیجه از تلاش چیزی جدید.

مرحله نهایی رشد نرم است خود را افزایش شرکت صوتی به عنوان یک رهبر فکری خود نظم و انضباط. نوشتن یک کتاب, ترجیحا با همکاری خوبی شناخته شده و تاثیر گذار ارسال مقالات و وبلاگ های محلی و منطقه ای و ملی انتشارات; ایجاد روابط با وبلاگ نویسان که رسیدن به مصرف کننده خود را با محصولات مختلف و یا موضوعات و ارائه به ارائه مطالب و اضافه کردن شرکت خود به نام لیست کارشناسان محلی رادیو و تلویزیون را نشان می دهد. همه از این روش کمک خواهد کرد که رانندگی ترافیک به وب جدید و بهبود وب سایت خود را به طور قابل توجهی بهبود رتبه سئو و افزایش تبدیل و سودآوری است.

در خلاصه الگوبرداری شده است یک ابزار موثر برای شرکت ها به افزایش سهم بازار اما رشد نرم نشان دهنده مرحله بعدی تجزیه و تحلیل رقابتی و رشد از طریق ترکیب روش های اثبات شده و استراتژی از بسیاری از صنایع در سطح جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید