محلی بهینه سازی موتورهای جستجو – چه شما نیاز به دانستن

[ad_1]

محلی بهینه سازی موتور جستجو تبدیل شده است خار در بسیاری از متخصصان بازاریابی آنلاین طرف. در واقع شرکت هایی که در حال استفاده نیست حرفه ای بازاریابی اینترنتی سازمان به کمک به آنها را با بازاریابی آنلاین نیست همه گنجانیده محلی به سایت خود و بازاریابی به این معنی که آنها احتمالا جریمه و در حال حاضر توسط موتورهای جستجو بالا.

گوگل معرفی جستجوگرها محلی به عنوان یکی از الگوریتم های خود را برخی از زمان به عقب, اما هنوز هم بسیاری از شرکت ها نمی پذیرفتن این شرط که بدان معنی است که آنها از دست دادن با ارزش کسب و کار روزانه است. جستجوگرها محلی است یک راه عالی برای رسیدن به مخاطب محلی خود را. تمرکز این الگوریتم را به شما معرفی جستجوگران به محصولات و خدمات است که بازی خود را جستجو مورد نیاز در منطقه محلی خود را قبل از نمایش آنها در نتایج جستجو از مکان های دیگر. سود این است که جستجوگران پیدا کردن نتایج مربوطه در حالی که شرکت های خود را برای رسیدن به مخاطبان محلی و تقویت نام تجاری خود را دید.

پس از کجا شروع کنم ؟ اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که شروع به ترکیب محلی به کلمات کلیدی خود را. یک مثال خوب است اگر شما در حال فروش اسانس کلمات کلیدی خود را می تواند “روغن های ضروری” یا “با کیفیت بالا روغن های ضروری است.” در حال حاضر شما می خواهید را به شما معرفی محلی بنابراین شما به نوبه خود کلمه کلیدی خود را به مدت طولانی دم کلمه کلیدی با موقعیت مانند “روغن های ضروری لندن” یا “روغن های ضروری در نیویورک” به عنوان مثال.

کلمات کلیدی خود را کمک خواهد کرد که موتور های جستجو شناسایی محل سکونت خود را و آنچه شما انجام دهد به طوری که شما می توانید رتبه بندی می شود و مخاطبان خود را می تواند به شما در حال حرکت رو به جلو است.

از جایی که شما نیاز به ایجاد برخی از تغییرات ضروری به وب سایت خود را به اطمینان حاصل شود که هر یک از صفحات خود را در رتبه بندی و نه تنبیه کنید. این به این معنی اضافه کردن خود و آدرس و شماره تلفن و ایمیل برای هر یک از صفحات وب سایت خود را. تا الگوریتم معرفی شد, داشتن یک صفحه تماس با ما به اندازه کافی خوب بود حالا شما نیاز به اضافه کردن آن را به هر صفحه و برای اطمینان هر صفحه رتبه بندی به درستی و مخاطبان خود را شما می توانید بر اساس تمام صفحات خود را افزایش شانس خود را افزایش ترافیک وب سایت شما در دراز مدت است.

شما می توانید ترکیب های محلی بهینه سازی موتور جستجو به رسانه های اجتماعی خود را در مبارزات انتخاباتی. اطمینان حاصل شود شما ارائه محل دقیق اطلاعات در مورد بخش خود را در صفحه رسانه های اجتماعی و استفاده از موقعیت خاص و کلمات کلیدی برای رسیدن به مخاطبان خود را. به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو نیز استفاده از رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن وب سایت ها و شرکت ها به طوری که این می تواند به نفع شما تا حد زیادی در دراز مدت است.

بعد شما می خواهید برای اطمینان از شما را پوشش می دهد تمام مناطق که شما در کار. بنابراین اگر شما ارائه یک سرویس جهانی, شما در حال رفتن به می خواهید را شامل کلمات کلیدی که پوشش تمام کشورها است که به شما عرضه برای اطمینان از شما در حال رتبه بندی در سراسر جهان است و موتور جستجو است که آگاهی از این مناطق شما را پوشش می دهد به طوری که آنها می تواند رتبه شما درآمده است.

چیز دیگری که شما نیاز به دانستن در مورد محلی بهینه سازی موتور جستجو است که شما می خواهید به کمک طلب کردن به عنوان بسیاری از شناخته شده و معتبر دایرکتوری های آنلاین به عنوان شما می توانید. اطمینان حاصل شود که شامل اطلاعات خود را با دقت به طوری که موتورهای جستجو شما می توانید انتخاب کنید تا و فشار کسب و کار خود و رو به جلو را برای شما در دراز مدت است.

به یاد داشته باشید به طور مداوم در تلاش های بازاریابی خود را. این به این معنی شما می خواهید برای اطمینان از شما به طور مداوم نظارت بر پیشرفت خود را و وب سایت خود را تضمین هر لینک در حال تعمیر است و شما باید گنجانیده شده محلی با دقت.

بهتر است آن را اگر شما لازم نیست که زمان برای طلب کردن خدمات محلی بهینه سازی موتور جستجو شرکت متخصص است که می تواند به شما کمک کند با تلاش های بازاریابی خود را در حال حرکت رو به جلو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید